بانک‌‎های مشترک

شرکت‌های زیرمجموعه

پیام مدیرعامل

بهبود معیشت بازنشستگان با حفظ کرامت و منزلت

بنام پروردگار بی‌همتا
بیش از چهار دهه از عمر صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها می‌گذرد و مسیر خدمت به این قشر عزیز ادامه‌دارد. ما نیز مفتخریم و برآنیم تا این راه را با تمام توان به شایستگی طی نماییم.
بی‌شک تکریم و تلاش برای بهبود معیشت بازنشستگان شریف نظام بانکی ضمن حفظ کرامت و منزلت آنان در چارچوب قانون و مقررات و ضرورت برنامه‌ریزی بر مبنای نگاه بین نسلی برای تقویت منابع و دارایی‌های صندوق دو مأموریت اصلی ماست که امیدواریم با عنایت خداوند، تلاش بی‌وقفه همکارانمان و نیز همراهی دلسوزانه وزارت اقتصاد و نظام بانکی محقق گردد و حضور در این صندوق باعث خیر دنیوی برای بازنشستگان و خیر اخروی برای ما باشد.

محمد ابراهیم آقابابائی

آخرین اخبار

اطلاعیه پرداخت مابه‌التفاوت ناشی از متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران محترم صندوق با قانون مدیریت خدمات کشوری در سال ۱۳۹۸

با توجه به پیگیری‌های مکرر صندوق از اواخر سال ۱۴۰۰، پرداخت مابه‌التفاوت ناشی از متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران محترم صندوق با قانون مدیریت خدمات کشوری در سال ۱۳۹۸ (مربوط به ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ تا ۱۳۹۸/۰۱/۰۱- تاخیر ۲۶ ماهه در اجرای متناسب‌سازی برای بازنشستگان)، با اخذ موافقت شورای
ادامه خبر

چهره ماندگار نظام بانکی، عضو هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها با حکم دکتر احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی، محمدرضا ساروخانی به عضویت هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها درآمد.
ادامه خبر

دومین نشست روسای کانون‌های بازنشستگی بانک‌های مشترک و مدیرعامل صندوق بازنشستگی بانک‌ها

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها، دومین نشست مدیرعامل صندوق با روسای کانون‌های بازنشستگی کارکنان بانک‌های مشترک در روز پنجم اردیبهشت ماه 1401 برگزار گردید.
ادامه خبر

دکتر آقابابائی در پیامی انتصاب مدیرعامل بانک صادرات ایران را تبریک گفت

دکتر آقابابائی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها در پیامی، انتصاب مدیرعامل بانک صادرات ایران را تبریک گفت. در این پیام ضمن آرزوی توفیق برای سید ضیاءالدین ایمانی، بر همراهی صندوق بازنشستگی بانک‌ها برای تأمین آتیه‌ای آرام برای کارکنان و بازنشستگان محترم آن بانک‌
ادامه خبر