:: ::

از نگاهی دیگر....

 

آخرین دیدار تابستانه امسال را در منزل بازنشسته عزیز و خوش انرژی بانک کشاورزی سرکار خانم زهرا حضوری و همسرشان آقای مرتضی عبدالهی سپری کردیم.

سرکار خانم زهرا حضوری علیرغم شرایط وخیم و بیماری های متعددی که در طی سالهای اخیر به آنها دچار شده اند با روحیه سرشار از انرژی و امید در کنار همسر مهربان و تنها فرزند پسرشان روزگار می گذرانند. ایشان با همه سختی ها همچنان شکرگزار درگاه خداوند بوده و علت روند رو به بهبود وضعیت بیماری خود را برخورداری از خانواده ای زحمتکش دانستند . 

خانم حضوری اعتقاد دارند هر مسئله ای که راه حلی برای آن وجود داشته باشد نمی توان از آن به عنوان یک مشکل یاد کرد لذا ایشان حکمت وضعیت فعلی خود را نزدیکی و صمیمیت هر چه بیشتر با خانواده خود دانسته و از وقت گذراندن با آنها بسیار خشنود بودند.

خانم حضوری ضمن تشکر و قدردانی از زحمات بیدریغ و پرستاری دلسوزانه همسر خود اظهار کردند که تدارک چنین دیدارهایی بسیار ارزشمند است و از همکاران ما تشکر نمودند.

گفتنی است در پایان لوح سپاس و هدایای مدیر عامل محترم صندوق به این بازنشسته دوست داشتنی و همسر مهربانشان تقدیم شد. روابط عمومی برای ایشان آرزوی لحظاتی شاد و سرشار از سلامتی و تندرستی دارد.

.