:: ::

صداقت و درستکاری رمز آرامش و خوشبختی

 

 

گروه اعزامی صندوق بازنشستگی کارکنان بانکها در روز چهارشنبه 25 دی ماه 98 راهی خانه‌ای گرم و با صفا شدند تا با بازنشسته عزیزی از بانک ملی ایران بنام آقای قدرتی دیدار کنند و از نزدیک در جریان روند درمانی همسر ایشان سرکار خانم تقی زاده قرار بگیرند.
خانم تقی زاده از همان اوایل زندگی مشترک مبتلا به بیماری ام اس شده اند و وضعیت جسمی و شرایط ایشان به گونه‌ای بود که با 21 سال سابقه خدمت در وزارت کشاورزی بازنشسته گردیده و اکنون تحت درمانهای شدید بوده  و با مراقبت‌های ویژه همسر و دو فرزند خود قادر به ادامه زندگی می باشند.
در ضمن این دیدار آقای قدرتی ازاین حرکت صندوق بازنشستگی کارکنان بانکها و برنامه همیشگی که برای ملاقات با فرزانگان و پیشکسوتان شبکه بانکی تدارک دیده ، تشکر نموده و اظهار داشتند که خاطرات خوش دوران خدمت برایشان زنده شد.  ایشان در ادامه درباره فرزندان خود صحبت کرده و به زندگی و فعالیت شغلی آنها اشاره نمودند. 
آقای قدرتی صداقت و درستکاری در انجام امور را لازمه هر گونه فعالیتی دانستند کما اینکه خودشان نیز این امر مهم را سرلوحه زندگی شغلی خود قرار داده بودند و بیان کردند آرامشی که اکنون دارند را نتیجه همین نوع رفتار می دانند.  ایشان همچنین از همسر خود بدلیل تحمل روزهای بسیار سخت اوایل زندگی و همراهی با ایشان در همه مراحل تشکر و قدردانی نمودند.
در پایان لوح سپاس مدیرعامل محترم صندوق برای ایشان خوانده شد و پس از اهدای لوح و هدایا و گرفتن عکس یادگاری، برای خانم تقی زاده از پیشگاه خداوند شفابخش طلب شفای عاجل گردید.
.