:: ::

دیدار با آقای ناصری زاده ، بازنشسته محترم بانک کشاورزی

 

 

صبح یکی دیگر از روزهای چهارشنبه، جناب آقای فریدون ناصری زاده بازنشسته ای از بانک کشاورزی و همسر مهربانشان سرکار خانم  نطاقی میزبان گروه اعزامی صندوق بازنشستگی کارکنان بانکها بودند .
آقای ناصری زاده بدلیل بیماری قادر به صحبت و حرکت نبوده و از این رو همسر ایشان پذیرای همکاران ما بوده و به سوالات آنها پاسخ دادند .
ایشان به سالیان سال زندگی مشترک با آقای ناصری زاده اشاره نموده و از مشکلات فراروان جسمی همسرشان سخن گفتند .  بیماری آقای ناصری زاده روز به روز در حال پیشرفت است و از این رو این خانواده به دلیل امتناع مراکز پزشکی شهرستان مراغه از نگهداری ایشان چند ماهی است که به تهران نقل مکان کرده اند .
 از سالهای خدمت گفتند که با همه عشق و توان خود مشغول خدمت رسانی بودند و اینکه چطور دچار بیماری شده بودند. ایشان آنچنان با آرامش و تبسم در مورد بیماری خود سخن میگفتند که گویی خاطرات دلچسب زندگی خود را مرور میکردند.
خانم نطاقی در ادامه گفتند که صاحب 3 فرزند بوده که کمک خرج خانواده می باشند که در طی چند ماه اخیر فرزند کوچک خانواده بدلیل کمک به ایشان در امر پرستاری دچار مشکلات جسمی شده اند و از این رو در حال حاضر قادر به ادامه حضور در محل کار خود نمی باشند .
شایان ذکر است در پایان این گفتگوی صمیمانه ، لوح سپاس و هدایایی که از جانب مدیر عامل صندوق بازنشستگی بانکها ، آقای دکتر خورسندیان برای این خانواده تهیه شده بود ، تقدیم این عزیزان گردید و برای شفای ایشان و همه بیماران آرزوی صحت و تندرستی شد.


.