:: ::

دیدار با آقای جهان بین، بازنشسته محترم بانک ملی ایران

 

آخرین ماه فصل زیبای پاییز را با دیدار بازنشسته‌ای عزیز از بانک ملی آغاز کردیم و دقایقی را مهمان منزل پرمهر جناب آقای محمد جهان‌بین و همسر محترمشان سرکار خانم زینت سلیمی بودیم.
این گفتگوی صمیمانه با بیان خاطرات آقای جهان‌بین از خدمت در دوران انقلاب و همچنین هشت سال دفاع مقدس آغاز شد.
ایشان در روزگار سخت و تلخ تهاجم در عملیات مختلفی چون کربلای 5 و فتح خرمشهر حضور داشتنه‌اند و از شرف و ناموس این ملت دفاع کرده‌اند.
این بازنشسته عزیز در آن دوران پرمشغله، مدیریت حراست بانک ملی را بر عهده داشته اند. ایشان طی جریان مبارزات انقلابی توسط نیروهای امنیتی رژیم در کمیته مشترک ضد خرابکاری ساواک (موزه عبرت فعلی ) زندانی و تحت خشونت و شکنجه‌های فراوانی قرار گرفتند و به افتخار بزرگ جانبازی نائل گشته‌اند.
این آزاد مرد سیستم بانکی که اکنون نیروی افتخاری بنیاد شهید هستند در خلال این گفتگو اشاره کردند که تمام تلاش خود را در راستای تأمین خواسته‌های خانواده شهدا صرف می‌کنند.
آقای جهان بین ضمن تشکر فراوان از همسر خود اظهار داشتند که ایشان در تمام لحظات زندگی شریک بی نظیری بوده‌اند و بار سنگین زحمات زندگی را با همدلی و بدون کوچکترین نارضایتی به دوش کشیده‌اند.
در ادامه، ایشان ضمن تأکید بر مسئولیت خود در راستای ادای دین به این نظام مقدس، بیان کردند که این نوع  دیدارها باعث دلگرمی عزیزانی است که جوانی خود را صرف خدمت به این کشور کرده‌اند.ایشان از زحمات مدیر محترم دفتر حراست، مدیر محترم امور مشترکین و بازنشستگان و رئیس محترم حوزه مدیریت و روابط عمومی صندوق به جهت تدارک چنین دیدارهایی تشکر کردند.
گفتنی است در پایان لوح سپاس و هدایای مدیرعامل محترم صندوق به این خانواده عزیز تقدیم شد. روابط عمومی برای ایشان آرزوی لحظاتی سرشار از آرامش و تندرستی دارد.

.