:: ::

عاقبت به خیری فرزندانم بزرگترین آرزوی من است

 

آقای نصراله ورشوساز کارمند بازنشسته بانک تجارت، مردی خوش اخلاق ، ریز نقش و مصمم با کوله باری از خاطرات آموزنده بودند که در ملاقات با تیم اعزامی از صندوق بازنشستگی کارکنان بانکها، به گوشه هایی از تجارب ارزشمند خویش اشاره نمودند، ایشان در این ملاقات به همکاران و روسای دوران اشتغال خود اشاره نمودند که افرادی بسیار متدین، کارآمد و خوش اخلاق بودند و در راستای پیشرفت ایشان از هیچ کمک و حمایتی دریغ نمی کردند.
همچنین در این نشست آقای ورشوساز از حوزه فعالیت خود در بانک ایران انگلیس صحبت نمودند و سپس به یکایک بانکهای آن دوره و نیز ادغام آن ها و تشکیل بانک تجارت فعلی اشاره کردند.
این همکار بازنشسته مدت دو سال است که با مشکل حرکتی روبرو هستند و تحت حمایت فرزندان خود به زندگی سرشار از امیدواری ادامه میدهند . پسر و دختر ایشان در این مدت ،تمام زندگی خود را وقف پرستاری از پدر مهربان خود کرده اند که انشاء اله خداوند به آنها سلامتی و عاقبت عطا فرماید. بزرگترین خواسته و آرزوی قلبی آقای ورشوساز عاقبت به خیری و تندرستی فرزندانشان    می باشد.
گفتنی است در پایان این دیدار، لوح سپاس و هدایای ارسالی مدیر عامل محترم صندوق بازنشستگی کارکنان بانکها به این خانواده عزیز تقدیم گردید.

.