:: ::

دیدار با آقای میر عمادی، بازنشسته بانک ملت

 

آخرین چهارشنبه بهار را در کنار عزیز بازنشسته ای به نام آقای مجتبی میرعمادی و دخترشان خانم عزت میرعمادی سپری کردیم . منزل ایشان تداعی کننده عشق و صفا و صمیمیت است، هوای خوش و بوی گل و تا چشم کار می کند سبزه و درخت.
متاسفانه دختر آقای میرعمادی به عارضه و اختلالا ت جسمی مبتلا هستند و ایشان که سالهاست بازنشسته شده اند به علت فوت همسرشان به تنهایی از دختر خود مراقبت می کنند . این پدر مهربان و فداکار تمام زندگی خود را صرف آسایش و مراقبت از فرزندان خود کرده اند و با صبر و بردباری در برابر ناملایمات زندگی ایستادگی کرده اند . 
این خانواده خونگرم و ساده دل ضمن پذیرایی  صمیمانه ، از مجموعه صندوق بازنشستگی بابت تدارک این قبیل برنامه ها تشکر کردند . آقای میرعمادی اشاره کردند که افرادی که تمام عمر خود را در راه خدمت به این جامعه در سیستم بانکی گذرانده اند حتی اگر از شرایط نسبی خوبی برخوردار باشند باز هم از توجه عاطفی دیگران و اقدامات جامعه بی نیاز نیستند.
  در پایان این دیدار دلنشین لوح های سپاس این خانواده گرانقدر برایشان قرائت و هدایای آنها تقدیم گردید. روابط عمومی برای این پدر و دختر عزیز و دوست داشتنی سلامتی از درگاه خداوند بزرگ خواستار است.
.