:: ::

سلامتی،  بزرگترین موهبت الهی

 

چهارشنبه ای دیگر از راه رسید و این بارگروه اعزامی صندوق بازنشستگی بانکها مهمان خانه آقای جوهر زاده و همسر مهربانشان خانم طالبی شدند. در این دیدار که در محیطی گرم و صمیمی صورت پذیرفت به صحبت و گفتگو با این همکار عزیز و خانواده دوست داشتنی شان نشستیم .
آقای جوهر زاده که سالهاست بازنشسته شده اند متاسفانه طی یک عمل جراحی یکی از چشمان خود را از دست داده اند و به همین دلیل بعد از بازنشستگی توانایی نداشتند تا مشغول فعالیت دیگری شوند . ایشان علاوه بر درگیری با مشکل جسمی خود ، همزمان با این شرایط به کمک همسر دلسوز خود مشغول پرستاری از یکی فرزندانشان هستند که متاسفانه  مدت بیست سال است دچار عارضه و اختلالات جسمی و ذهنی می باشد .
سرکار خانم طالبی ضمن پذیرایی گرم و صمیمانه از میهمانان از  موفقیت ها و تحصیلات عالیه دو فرزند دیگر خود که در جمع حضور نداشتند صحبت کردند و پس از آن به دوران سختی که طی بیماری دخترشان گذراندند اشاره کردند . ایشان بار دیگر به ما یاد آور شدند که در سایه رحمت الهی، صبر و شکیبایی مهمترین عاملی است که توان ایستادگی در برابر مصائب زندگی را میسر می کند .
  گفتنی است در پایان این دیدار صمیمانه لوح های سپاس این زوج شایسته برایشان قرائت و هدایای آنها تقدیم گردید. روابط عمومی برای این خانواده عزیز و دوست داشتنی سلامتی از درگاه خداوند بزرگ خواستار است.