:: ::

کار امروز را به فردا مسپار

 

گروه اعزامی صندوق بازنشستگی کارکنان بانکها   این بار مهمان خانه یکی دیگر از بازنشستگان عزیز بانک ملت شدند . چیدمان و رنگ آمیزی زیبای منزل ایشان ، نماد اصالت و طراحی سنتی ایرانی بود و  به فضا روح و جانی بخشیده بود که حکایت از عشق و صمیمیت خانواده ای دوست داشتنی داشت. در فضای گرم و صمیمانه منزل آقای  غلامعلی فرجی گوش سپردیم به صحبتهای دلنشین ایشان و همسر مهربانشان  خانم عفت نظری.
آقای فرجی پس از بیان خاطراتی از دوران خدمت خود، به شرح زندگی خانوادگی خود پرداخته و از علایق خود به ایرانگردی صحبت کردند و گفتند یکی از اهداف مهم ایشان در سال 98 شروع این زنجیره سفرهای داخلی است در ادامه ایشان  ضمن بیان موفقیت های فرزندانشان اشاره نمودند که هر کاری را باید در زمان خود انجام داد زیرا  اگر لحظه جاری  از کف برود ممکن است هیچگاه  زندگی فرصت دوباره انجام آن کار را مهیا نکند .
سرکار خانم  نظری همسر مهربان آقای فرجی از برخی فعالیت های روزمره خود  از جمله مطالعات در حوزه های مختلف صحبت کردند . ایشان با اعتقاد به این واقعیت که " به هر آن چه فکر کنی همان را جذب می کنی" هر لحظه در حال تقویت باورهای مثبت و روحیه همسر خود هستند که  قطعا با همین کار تاثیر بسزایی در روند سلامتی ایشان گذاشته اند .
در پایان این دیدار صمیمانه لوح سپاس و هدایای مدیر عامل محترم صندوق به این زوج دوست داشتنی تقدیم شد. روابط عمومی برای ایشان آرزوی لحظاتی شاد و سرشار از سلامتی و تندرستی دارد.