:: ::

جلسه تکریم و معارفه اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها صبح امروز 17 آذرماه در محل صندوق برگزار گردید.

در جلسه‌ای که با حضور مرادپور سرپرست معاونت بانک و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی، آقابابائی مدیرعامل صندوق، اعضای هیئت مدیره سابق و همچنین جمعی از مدیران صندوق برگزار شد، هیئت مدیره جدید معارفه گردیدند.

در ابتدای این جلسه عباس مرادپور از زحمات رئیس و اعضای هیئت مدیره سابق تقدیر و تشکر نمود و اظهار امیدواری کرد که در آینده صندوق بتواند از تجربیاتشان استفاده نماید.آقابابائی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها نیز در ادامه ضمن تقدیر از زحمات هیئت مدیره سابق خاطر نشان کرد امید است با مشاوره آنان و همچنین انگیزه و توانمندی هیئت مدیره جدید، صندوق روزهای بهتری را در پیش رو داشته باشد.

در ادامه اعضای هیئت مدیره پیشین صندوق ضمن تشکر از همراهی مدیرعامل، مدیران و کارکنان صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها، برای اعضای جدید آرزوی توفیق کردند. اعضای جدید هیئت مدیره نیز ضمن تشکر از حسن اعتماد و همراهی وزارت امور اقتصادی و دارایی، از ادامه راه برای خدمت به قشر شریف بازنشستگان شبکه بانکی سخن گفتند.

شایان ذکر است طبق احکام صادره از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی، سیدرضا عظیمی، سیدمالک حسینی و حبیب‌رضا حدادی سیاهکلی جایگزین سعید خدامرادی، حسین فرزان اصل و شهرام حیدری در هئیت مدیره صندوق شدند.