:: ::

مادر؛ عصاره عشق و مهربانی

 

در روزهای آغازین ماه مبارک رمضان،  مسئولین ادارات امور بازنشستگان و روابط عمومی صندوق بازنشستگی کارکنان بانکها به دیدار همکار بازنشسته بانک کشاورزی جناب آقای عبداله یوسفی رفتند. آقای یوسفی و همسر محترمشان سرکار خانم والی زاده هر دو از بیماری سخت رنج می بردند و تحت حمایت و سرپستی فرزندان و پرستار ، روزگار را سپری می کردند .

آقای یوسفی به دلیل بیماری مزمن از لحاظ ذهنی دچار آسیب شده بودند و به همین دلیل تکلم برای ایشان به شدت سخت بود با این حال در لحظه لحظه این دیدار چهره و نگاهشان بیانگر احساس عشق و قدردانی نسبت به همسر عزیزشان بود.

خانم والی زاده ضمن پذیرایی گرم و صمیمانه از میهمانان و ابراز خوشحالی از پیام و هدایای مدیرعامل محترم صندوق اظهار داشتند: یکی از قشنگ ترین اقدامات صندوق بازنشستگی کارکنان بانکها، همین دلجوئی از انسانهائی است که روزی در شبکه بانکی مشغول به کار بودند و امروز در شرایط سخت روزگارشان را سپری می کنند. ایشان سپس به وضعیت شغلی و زندگی فرزندان خود اشاره کرده و برای همه جوانان آرزوی خوشبختی و آرامش نمودند.

سپس آقای یوسفی با وجود آن همه دشواری در بیان کامل جملات ، اظهار داشتند که موفقیت و پیشرفت فرزندان آن ها تنها مدیون  عشق خالصانه و زحمات بی دریغ همسر فداکارشان می باشد.
گفتنی است در پایان این دیدار صمیمانه لوح های سپاس این زوج شایسته برایشان قرائت و هدایای آنها تقدیم گردید.