:: ::

روزهای خوش زندگی در سیستم بانکی

                                                                            چهارشنبه 98/01/28

 

گروه اعزامی صندوق بازنشستگی کارکنان بانکها در روز چهارشنبه 28 فروردین ماه 98 راهی خانه‌ای گرم و با صفا شدند تا با بازنشسته عزیزی از بانک سپه بنام آقای امیری دیدار کنند و از نزدیک در جریان روند درمانی ایشان قرار بگیرند.
    آقای امیری از سن 32 سالگی مبتلا به بیماری ام اس شده اند و وضعیت جسمی و شرایط ایشان بگونه‌ای بود که با 25 سال سابقه خدمت در سال 89 از سیستم بانکی بازنشسته گردیده و حدود 3 سال گذشته به علت سکته مغزی تحت درمانهای شدید و با مراقبت‌های ویژه همسر و دو فرزند و انجام فیزیوتراپی روزانه، اخیراً و به سختی قادر به صحبت کردن و انجام حرکات بدنی می‌باشند.
    در ضمن این دیدار آقای امیری و خانم عباسی از حمایت‌های ویژه بانک در راستای کمک به ایشان در جهت بهبود شرایط تشکر و قدردانی ویژه نمودند. همچنین آقای امیری از روزهای بسیار خوش فعالیت در بانک با وجود حجم کاری بالا یاد کرده و اشاره نمودند که با وجود شرایط بیماری سخت ایشان، در حال حاضر نیز با دوستان بانکی خود روابط بسیار صمیمی دارند و احساس تعلق ایشان به سیستم بانکی و بویژه بانک سپه همچنان به قوت خود باقیست و همیشه بانک سپه را مایه سرافرازی و سربلندی خود دانسته و صداقت در کار را رمز موفقیت در همه مراحل معرفی نمودند. همچنین از همسر خود بدلیل تحمل روزهای بسیار سخت زندگی و مراقبت‌های ویژه از ایشان، تشکر و قدردانی نمودند.
    در پایان لوح سپاس مدیرعامل محترم صندوق برای ایشان خوانده شد و پس از اهدای لوح و هدایا و گرفتن عکس یادگاری، برای همکارمان آقای امیری از پیشگاه خداوند شفابخش طلب شفای عاجل گردید.