:: ::

بازنشستگان عزیز می توانند پیامهای تبریک ، تسلیت و دیدگاههای خود را در این بخش مطرح نمایند.

 

 

دیدگاه‌ها  

+2 # محمد کشاورز 1399-10-24 23:33
با سلام و عرض احترام
لطفا در خصوص تاریخ اجرا فوق العاه بنده ۲ ماده ۶۸ قانون مدیریت خدمات کشوری و همچنین فوق العاده ایثارگری موضوع ماده ۵۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران توضیح هاتی بفرماید.
و بفرماید چرا امتیازات ایثارگری (مثل معافیت فرانشیز دفترچه درمان و ....) در هر بانک ها به صورت متفاوت انجام می پذیرد.

جناب آقای کشاورز
با سلام و احترام
فوق‌العاده ایثارگری موضوع ماده 51 قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران جزء اقلام مشمول کسور مندرج در قانون مدیریت خدمات کشوری و بالتبع آن صندوق بازنشستگی کارکنان بانکها نمی‌باشد.
در خصوص فوق‌العاده ایثارگری موضوع بند 2 ماده 68 قانون مدیریت خدمات کشوری به اطلاع می‌رساند:
فوق‌العاده ایثارگری مطابق بند 2 ماده 68 قانون مدیریت خدمات کشوری در متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری در سال 1398 اعمال و مابه التفاوت های ایجاد شده از تاریخ 01/01/1398 پرداخت گردید.
ضمناً فوق العاده ایثارگری موضوع بند مذکور برای بازنشستگان بعد از تاریخ 01/11/1395، در صورت واریز کسور بازنشستگی متعلقه توسط هر یک از بانکهای واگذارشده و همچنین بررسی و تایید فرمهای مربوطه توسط صندوق قابل پرداخت خواهد بود.
نقل قول کردن
+1 # محمد 1399-10-24 15:36
سلام و عرض احترام...قانون مدیریت خدمات کشوری که برای بانک ها آمده است؛ در آن کاربران بانک ها حذف شده اند...بعد از سی سال این بنده کاربر(۱) بوده ام و دارای دیپلم و رزمنده. خواهشاً از مدیریت محترم استدعا دارم پیگیری بفرمائید.

جناب آقای ورزان
با سلام و احترام
شغل کاربر رایانه در مشاغل صد و بیست گانه مندرج در قانون مدیریت خدمات کشوری موجود می‌باشد. لیکن طبق ابلاغیه سازمان امور اداری و استخدامی کشور در نامه شماره 1654707 مورخ 03/11/1396 تنها بیست‌وپنج درصد مشاغل می‌توانند از فوق‌العاده ویژه برخوردار شوند. پست کاربر رایانه جزء مشاغل واجد برخورداری از این فوق‌العاده نمی‌باشد. به تبعیت از شاغلین در دستورالعمل "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" نیز این فوق‌العاده به بازنشستگان با سمت کاربر رایانه تخصیص نیافته است که اختلاف مذکور ناشی از اجرای قانون بوده که خارج از اختیارات بانکها و صندوق ایجاد شده است.
درصورتیکه متعاقبا تغییراتی در نحوه محاسبه حقوق و مزایای مشمول کسور شاغلین مذکور در بانکهای دولتی ایجاد گردد، این موضوع در خصوص مستمری‌بگیران نیز بررسی خواهد شد.
نقل قول کردن
0 # عیسی نیکزاد 1399-10-24 13:45
سلام.بدینوسیله اعلام میدارم اینجانب عیسی نیکزاد به شماره کارمندی 60208بازنشسته بانک صادرات ایران از استان مازندران سوابق جبهه اینجانب در امور کارکنان استان 34ماه بوده متاسفانه در امور کارکنان تهران سوابق پرسنلی 26ماه ودو روز محاسبه شده 8ماه از سوابق جبهه اینجانب مغایرت داشته دستور بفرمایید چگونه پیگیری نمایم

جناب آقای نیکزاد
با سلام و احترام
اطلاعات مربوط به حقوق و مزایای مشمول کسور کارکنان بانکها از قبیل ریزامتیازات و فوق‌العاده‌های متعلقه در اختیار بانکها میباشد. لذا خواهشمند است به منظور اطلاع از ریز امتیازات متعلقه و رفع هرگونه ابهام در این خصوص به بانک خود مراجعه فرمایید.
نقل قول کردن
0 # جعفر درویشی 1399-10-24 09:31
باسلام
پیگیری اصلاح متناسب سازی مشاغل حسابرس وبازرس موضوع همترازی مشاغل فوق با شغل رییس حوزه در چه مرحله ای میباشد از بذل توجه شما ممنونم.

جناب آقای درویشی
با سلام و احترام

بر اساس مجوز سازمان اداری و استخدامی کشور موضوع نامه شماره 377573 مورخ 13/09/1399 مشاغل "بازرس" و "حسابرس" در کلیه بانک های دولتی همتراز شغل"رییس حوزه" صرفاً از لحاظ پرداخت حقوق و مزایا از تاریخ 01/01/1398 تعیین شدند که طی نامه‌ای مورخ 01/11/1399 به کلیه بانک‌های مشترک جهت اعمال و ارسال مجدد فایل محاسباتی متناسب‌سازی سال‌های 1398 و 1399 اعلام گردید.
نقل قول کردن
0 # حیدرنژاد 1399-10-23 21:09
با سلام
احتراما با عنایت به اینکه طبق بخشنامه ارسالی آن صندوق محترم قرار بر این شده که تفاوت همسانسازی از کار افتادگان بانکی از تاریخ ۹۸/۰۱/۰۱ پرداخت گردد لذا بانک محترم سپه هیچگونه اقداماتی در این زمینه انجام نداده است!
آیا پرداخت تفاوت یاد شده شامل همه از کارافتادگان میباشد یا به قشر خاصی پرداخت میشود؟
با تشکر از رسیدگی و اعلام پاسخ-از کارافتاده بانک سپه

جناب آقای حیدرنژاد
با سلام و احترام
بند 14 دستورالعمل متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری در ارتباط با نحوه محاسبه مستمری ازکارافتادگان عادی اصلاح و مقرر گردید درخصوص کارکنانی که علیل و یا به علت حادثه ای از کارافتاده شده‌اند، تمام حقوق و مزایا ی مشمول کسور آخرین روز خدمت به عنوان حقوق وظیفه برقرار گردد. لذا نحوه محاسبه مستری ازکارافتادگان عادی در کلیه بانکهای مشترک اصلاح و مابه‌التفاوت ایجادشده از تاریخ 01/01/1398 پرداخت گردیده است.
نقل قول کردن
0 # سید مسعود امامی 1399-10-23 20:38
با سلام لطفا در خصوص طلب بیست و شش ماهه همکاران بازنشسته بابت تفاوت همسان سازی به طور شفاف و روشن توضیح بفرمایید البته اطلاع کامل دارید که دیوان عدالت اداری نیز به نفع بازنشستگان رای صادر کرده است.

جناب آقای امامی
با سلام و احترام
به استناد ماده 18 دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی با عنوان "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" تاریخ مبنای متناسب‌سازی از تاریخ 01/01/1398 بوده است.
نقل قول کردن
0 # محمدرضا سیاه بانی 1399-10-23 18:58
سلام و عرض ادب
لطفا پاسخ دهید تاریخ اجرای احکام اصلاحی همکاران بازرس وحسابرس از چه زمانی قابل اجراست ؟؟

جناب آقای سیاه بانی
با سلام و احترام
بر اساس مجوز سازمان اداری و استخدامی کشور موضوع نامه شماره 377573 مورخ 13/09/1399 مشاغل "بازرس" و "حسابرس" در کلیه بانک های دولتی همتراز شغل"رییس حوزه" صرفاً از لحاظ پرداخت حقوق و مزایا تعیین شدند که طی نامه‌ای مورخ 01/11/1399 به کلیه بانک‌های مشترک جهت اعمال و ارسال مجدد فایل محاسباتی متناسب‌سازی سال‌های 1398 و 1399 اعلام گردید.
نقل قول کردن
0 # نازی موحدی 1399-10-22 19:18
با سلام خدمت مسئولین محترم کانون بانک صادرات من از بانک مستمری همسر مرحوم خو د را در یافت میکنم ولی سهامی که مدیریت محترم به تمام کارکنان پرداخت شد را دریافت نکردم چون در ان زمان اصلا اگهی بانک را دریافت نکردم میخواستم خواهش کنم لطفا برای ما ضرب الاجل نگذارید مثل همیشه و مثل وام به ما پرداخت کنید با تشکر فراوان
ناری موحدی

سرکار خانم موحدی
با سلام و احترام
در صورتیکه منظور سرکارعالی، سهام بورسی دارا اول می‌باشد، این سهام به مستمری‌بگیران تعلق نمی‌گیرد. در صورتیکه منظور سهام عدالت می‌باشد منتظر فراخوان بعدی باشید.
ضمناً پس از گذشت دوازده ماه از تاریخ عضویت در صندوق تامین رفاه، وام قرض‌الحسنه به مبلغ 70.000.000 ریال به وظیفه‌بگیران محترم (با ارائه درخواست متقاضی به بانک مربوطه) قابل پرداخت خواهد بود.
نقل قول کردن
0 # نجات ثباتی 1399-10-22 16:47
با سلام
نجات ثباتی، کد ۴۴۳۲۰
بازنشسته سال ۱۳۹۷ و سرنگهبان در ایلام.
در طرح همسان‌سازی ۹۸ و ۹۹ هیچ مبلغی اضافه نشده است. اینجانب دارای سابقه ایثارگری هم هستم که آنهم لحاظ نشده است.

جناب آقای ثباتی
با سلام و احترام
مطابق اطلاعات ارسالی بانک صادرات، درصد جانبازی و مدت حضور در جبهه جنابعالی در متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری در سال 1398 و همچنین متناسب سازی حقوق مستمری بگیران مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با نود درصد حقوق و مزایای مشمول کسور شاغلین بانکهای دولتی در 01/07/1399 تحت عنوان فوق‌العاده ایثارگری اعمال گردیده است. در خصوص عدم افزایش حقوق بازنشستگی جنابعالی در متناسب‌سازی‌های سال 1398 و 1399، به اطلاع می‌رساند:
از آنجاییکه ضریب ریالی و همچنین امتیازات مشاغل کارکنان بانک صادرات در سال 1397 (سال بازنشستگی جنابعالی) در مقایسه با بانکهای دولتی از میزان بالاتری برخوردار بوده و همچنین به دلیل عدم برخورداری شغل سرنگهبان از فوق‌العاده ویژه در قانون مدیریت خدمات کشوری، حقوق بازنشستگی جنابعالی در اجرای طرح متناسب‌سازی سال 1398 (متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری) و متناسب‌سازی سال 1399 (متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با نود درصد حقوق و مزایای مشمول کسور شاغلین بانکهای دولتی) مشمول افزایش نشده است.
نقل قول کردن
0 # زياد امين عشايرى 1399-10-22 16:11
با سلام
مناطق عملياتى و جنگى بازنشستگان كى واريز ميشود؟؟؟

جناب آقای امین عشایری
با سلام و احترام
امتیاز مربوط به خدمت اداری در مناطق جنگ‌زده ( موضوع بند 2 ماده 68 قانون مدیریت خدمات کشوری ) در متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری در سال 1398 تحت عنوان فوق‌العاده ایثارگری اعمال و مابه التفاوت های ایجاد شده از تاریخ 01/01/1398 پرداخت گردید.
ضمناً فوق العاده ایثارگری موضوع بند مذکور برای بازنشستگان بعد از تاریخ 01/11/1395، در صورت واریز کسور بازنشستگی متعلقه توسط هر یک از بانکهای واگذارشده و همچنین بررسی و تایید فرمهای مربوطه توسط صندوق قابل پرداخت خواهد بود.
نقل قول کردن
0 # فرشاد زراعتی 1399-10-22 15:23
باسلام .تفاوت ایثاری موضوع ماده 68 از طریق بانک ملت از تاریخ ۹۵/۱۱/۱تا تاریخ بازنشستگی بحساب واریز گردید . چرا از تاریخ بازنشستگی تا تاریخ دی ماه سال ۹۹ تفاوت واریز نگردیده است .
ایا واریز این تفاوت از زمان بازنشستگی تا امروز بعهده صندوق میباشد .اگر جواب مثبت است چرا واریز نمی گردد. لطفا توضیح دهید

جناب آقای زراعتی
با سلام و احترام
مطابق بند 2 ماده 68 قانون مدیریت خدمات کشوری، فوق‌العاده ایثارگری در متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری در سال 1398 اعمال و مابه التفاوت های ایجاد شده از تاریخ 01/01/1398 پرداخت گردید.
ضمناً چنانچه فوق‌العاده ایثارگری از تاریخ 01/11/1395 توسط بانک ملت لحاظ و کسور آن پرداخت شده باشد، قطعاً در حقوق بازنشستگی جنابعالی لحاظ گردیده است.
نقل قول کردن
0 # احمد 1399-10-22 15:13
;-) درود دوستان عزیز
تشکر بابت تشکیل این کانال جهت پرسش وپاسخ
سوالی که برای بنده پیش اومده اینه چرا طبق جدول در همسانسازی جدید برای بانکداران۳۰درصد فوق العاده ویژه انجام شده ولی برای سر تحویل داران که یه رده شغلی بالاتر هستند انجام نشده.

جناب آقای احمد رشیدی
با سلام و احترام
متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران در سال 98 از لحاظ اجرای مقررات و انجام محاسبات مربوطه مطابق با دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی با عنوان "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" در کلیه بانک‌های مشترک صندوق اجرا گردیده است. طبق مصوبه سازمان امور اداری و استخدامی کشور بیست‌وپنج درصد مشاغل می‌توانند از فوق‌العاده ویژه (که برابر است با سی درصد مجموع سایر اقلام مشمول کسور) برخوردار شوند. پست سرتحویلدار جزء مشاغل واجد برخورداری از این فوق‌العاده نمی‌باشد. به تبعیت از شاغلین در دستورالعمل "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" نیز این فوق‌العاده به بازنشستگان با سمت سرتحویلدار تخصیص نیافته است که اختلاف مذکور ناشی از اجرای قانون بوده که خارج از اختیارات بانکها و صندوق ایجاد شده است.
نقل قول کردن
0 # علی نقی باقلانی 1399-10-22 15:04
باسلام خدمت عوامل اجرایی ومدیران صندوق بازنشستگی کارکنان بانکها .لطفا علت اینکه ارقام حاصل از افزایش همسان سازی اخیر موضوع افزایش ناشی از۵۰درصد امتیازات عوامل مربوط به کسرکسوربازنشستگی به وصف افزایش همسان سازی یامتناسب سازی ناقص بهمن ماه سال ۹۸به ردیف اول چیست و آیا این موضوع مانع ازتاثیرافزایش رقم مورد نظر در افزایش درصدهای افزایش سالیانه که وسیله دولت پیشنهادومورد مصوب مجلس قرار میگیرد ویا سایر عوامل مزایا وپاداشها که رقم اول حقوق مبنای محاسبه آن است نمیشود اگر خلاف این باشد وافزایشهای موردنظر را متاثرنشود ظلم فاحش وبارزی است.
در حق بازنشسته ها لطفا بطور شفاف اظهارنظرفرمایید.

جناب آقای باقلانی
با سلام و احترام
به استناد ابلاغیه سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری استخدامی کشوری و همچنین مطابق بند 15 "دستورالعمل نحوه متناسب سازی حقوق مستمری بگیران مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با نود درصد حقوق و مزایای مشمول کسور شاغلین بانکهای دولتی در 01/07/1399"، افزایش حقوق ناشی از اجرای متناسب سازی سال 1399 می‌بایست بصورت مجزا ثبت شود و بیشتر به منظور مطلع‌شدن مستمری‌بگیران از میزان افزایش بوده است.
نقل قول کردن
0 # علیرضا صالحیان 1399-10-22 10:26
باسلام باشغل کارشناسی ارشد بازنشسته شدم مدرک لبسانس را درسال ۵۵ گرفتم ومدرک کارشناسی ارشد را درسال ۷۲ به بانک ارایه کردم دو گروه تشویقی وچندین پایه تشویقی داشتم تمام امتیازات را اخذکردم درهمسان سازی افزایش حقوق بنده از یک رئیس شعبه درجه ۳ کمتر است چرا؟ امورکارکنان بانک صادرات سمنان که کلا اظهار بی اطلاعی میکند دایره بازنشستگی تهران میفرماید طبق دستور صندوق عمل شده است چرا معیار ومتره وشاخص محاسبه منتشر نمیشود چرا جداول مربوطه به طور شفاف ضمیمه حکم هر فرد نمیشود والله ما سی سال صادقانه ومسئولانه کار کردیم تقاضای غیر معقولی نداریم مسئولی همت کند پاسخگو باشد با احترام صالحیان

جناب آقای صالحیان
با سلام و احترام
متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران در سال 1398 از لحاظ اجرای مقررات و انجام محاسبات مربوطه، مطابق با دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی با عنوان "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" و متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران در سال 1399 مطابق با "دستورالعمل نحوه متناسب سازی حقوق مستمری بگیران مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با نود درصد حقوق و مزایای مشمول کسور شاغلین بانکهای دولتی در 01/07/1399" بوده که در کلیه بانک‌های مشترک صندوق اجرا و بر اساس داده‌های ارسالی بانک، صندوق محاسبات را کنترل و تایید نموده است. بنابراین اطلاعات مربوط به حقوق و مزایای مشمول کسور کارکنان بانکها از قبیل ریزامتیازات و فوق‌العاده‌های متعلقه در اختیار بانکها میباشد و اجرای طرح متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران نیز بر اساس داده‌ها و امتیازات ارسالی از سوی بانک صورت پذیرفته و این صندوق تنها محاسبات را کنترل و تایید نموده است. لذا خواهشمند است به منظور اطلاع از ریز امتیازات متعلقه و رفع هرگونه ابهام در این خصوص به بانک خود مراجعه فرمایید.
نقل قول کردن
0 # محمد جواد نجفی 1399-10-22 09:11
با سلام
با توجه به در نظر گرفته شدن امتیازی برای ایثارگران، بنده دارای کارت ایثارگری هستم اما امتیازات آن در پرونده من اعمال نشده است. چگونه باید پیگیری کنم؟
بازنشسته بانک صادرات همدان

جناب آقای نجفی
با سلام و احترام
امتیاز ایثارگری به آن دسته از مستخدمینی که در زمان اشتغال گواهی و مدارک مربوط به ایثارگری خود را ارایه نموده اند از تاریخ ارایه تخصیص یافته و در حقوق بازنشستگی ایشان منعکس شده است. از آنجاییکه اطلاعات مربوط به حقوق و مزایای مشمول کسور کارکنان بانکها از قبیل ریزامتیازات و فوق‌العاده‌های متعلقه در اختیار بانکها میباشد خواهشمند است به منظور اطلاع از ریز امتیازات متعلقه و رفع هرگونه ابهام در این خصوص به بانک خود مراجعه فرمایید.
در صورت عدم ارائه مستندات مربوط به ایثارگری در زمان اشتغال، امکان اعطای امتیازات در زمان بازنشستگی امکان پذیر نمی باشد.
نقل قول کردن
0 # مصطفی علی عسگری 1399-10-22 08:15
سلام آیا بازنشستگان بانکها میتوانند از امکانات رفاهی صندوق بازنشستگان کشوری مثل خرید از فروشگاه رفاه و کفش ملی استفاده کنند؟

جناب آقای علی عسگری
با سلام و احترام

خیر. امکان استفاده نمی‌باشد.
نقل قول کردن
0 # امین قلی زاده 1399-10-21 19:20
عرض سلام و احترام
در سال 1390 از یکی از بانکهای خصوصی بازنشست شدم. پس از این تاریخ اقدام به ادامه تحصیل نمودم و دو مقطع تحصیلی دانشگاه (کارشناسی ارشد) بالاتر از مدرک تحصیلی که در حکم بازنشستگی ام ثبت گردیده است را با موفقیت گذرانده ام. می خواستم بدانم راه قانونی جهت ثبت مدارک تحصیلی جدید در سوابق شغلی ام وجود دارد و اگر بله به چه طریق باید اقدام کنم.
پیشاپیش تشکر بنده را بپذیرید.
ارادتمند
قلی زاده

جناب آقای قلی زاده
با سلام و احترام
خیر. پذیرش مدارک تحصیلی بالاتر در زمان بازنشستگی امکان پذیر نمی باشد.
نقل قول کردن
0 # سید حمید رضا جلالپور 1399-10-21 19:11
سلام
چرا مبلغ بیمه دندان بانک صادرات با رنگهای دیگر فرق زیادی دارد

جناب آقای جلالپور
با سلام و احترام
پرسش جنابعالی به این سازمان مربوط نمی باشد و می بایست به بانک خود مراجعه نمایید.
نقل قول کردن
0 # ایرج قربانی 1399-10-21 18:12
عرض سلام و ارادت لطفاً با توجه به عدم همسان سازی نامتناسب حقوق کارشناسان بازرسان و حسابرسان اعلام فرمایید کی و چگونه حقوق این بندگان خدا ایفا خواهد شد

جناب آقای قربانی
با سلام و احترام
در اجرای بند 1 مصوبه 05/04/1395 شورای حقوق و دستمزد، دستورالعمل نحوه تطبیق حقوق و مزایای کارکنان بانکهای دولتی با قانون مدیریت خدمات کشوری از تاریخ 01/11/1395 به بانکهای مشمول ابلاغ گردید و مشاغل برخوردار از امتیاز فوق‌العاده مدیریت و سرپرستی موضوع تبصره 2 ماده 65 قانون مدیریت خدمات کشوری طبق بخشنامه شماره 14593/200 مورخ 21/02/1388 سازمان امور اداری و استخدامی کشور برای بانکها مشخص گردید. به موجب ابلاغیه مذکور مشاغل کارشناس، بازرس و حسابرس مشمول برخورداری از این فوق‌العاده نبوده اند. به تبعیت از شاغلین در دستورالعمل"نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" که توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی ابلاغ گردید نیز این فوق‌العاده به بازنشستگان با سمت‌های اشاره‌شده تخصیص نیافت که این امر خارج از اختیارات بانکها و صندوق بوده است.
نهایتاً بر اساس مجوز سازمان اداری و استخدامی کشور موضوع نامه شماره 377573 مورخ 13/09/1399 مشاغل "بازرس" و "حسابرس" در کلیه بانک های دولتی همتراز شغل"رییس حوزه" صرفاً از لحاظ پرداخت حقوق و مزایا تعیین شدند و در تاریخ 01/11/1399 به کلیه بانک‌های مشترک جهت اعمال و ارسال مجدد فایل محاسباتی متناسب‌سازی سال‌های 1398 و 1399 اعلام گردید.
نقل قول کردن
0 # منوچهر مهران فر 1399-10-21 17:50
سلام. اساتید محترم و بزرگوار خدا قوت .
سوال: شنیده ها حاکیست طبق مصوبه سه چهارم خدمت سربازی جزء ایثارگری محسوب میشود
در فیش حقوقی در آیتم مربوطه رقمی قید نشده مگر اینکه در آیتم ردیف یک فیش حقوقی ادغام و یک قلم آورده باشند در هر صورت در نامه و دستوالعمل بانکها و مدیریتها مشاهده نشده است لطفا اطلاع رسانی فرمایند

جناب آقای مهران فر
با سلام و احترام
مطابق بند 2 دستورالعمل "نحوه تخصیص فوق‌العاده ایثارگری موضوع بند 2 ماده 68 ق.م.خ.ک" که به کلیه بانکهای مشترک این صندوق ارسال شده، سه چهارم مدت خدمت در جبهه غیرداوطلبانه به عنوان داوطلبانه تلقی و منظور گردیده است.
ضمناً فوق‌العاده ایثارگری مطابق بند مذکور، در متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری در سال 1398 اعمال و مابه التفاوت های ایجاد شده از تاریخ 01/01/1398 پرداخت گردید.
نقل قول کردن
0 # سهیلا ساحلی 1399-10-21 17:13
باسلام.
من با پست سوپروایزر بیمارستان بانک و مدرک تحصیلی فوق لیسانس پرستاری با ۳۰ سال سابقه ی کار سال ۹۷ بازنشسته شده ام. به چه دلیل در همسان سازی حقوق، مدرک تحصیلی و پست لحاظ نشده است؟
ممنون.

سرکار خانم ساحلی
با سلام و احترام
نام بانک و شماره پرسنلی خود را ذکر نکرده‌اید. لیکن مدرک تحصیلی و پست سازمانی شما در متناسب‌سازی سال 1398 و 1399 لحاظ گردیده و مشمول افزایش حقوق نیز شده است.
نقل قول کردن
0 # حسین عبداله پور 1399-10-08 10:43
باسلام
باتوجه به اطلاعیه اخیرصندوق مبنی براصلاح متاسب سازی مشاغل بازرس وحسابرس آیا حقوق بازنشستگان با این مشاغل تغییرخواهدنمود ؟ودرصورت تغییرزمان اجرای آن از چه تاریخی خواهد بود.
باتشکر

جناب آقای عبداله پور
با سلام و احترام
بر اساس مجوز سازمان اداری و استخدامی کشور موضوع نامه شماره 377573 مورخ 13/09/1399 مشاغل "بازرس" و "حسابرس" در کلیه بانک های دولتی همتراز شغل"رییس حوزه" صرفاً از لحاظ پرداخت حقوق و مزایا تعیین شدند که مراتب طی نامه‌ای مورخ 01/11/1399 به کلیه بانک‌های مشترک جهت اعمال و ارسال مجدد فایل محاسباتی متناسب‌سازی سال‌های 1398 و 1399 اعلام گردید.
نقل قول کردن
+3 # احمدامامی 1399-09-22 20:41
باسلام لطفا بفرمایید کی مابالتفاوت ازکارافتادگان ازتاریخ95/11/1پرداخت خواهدشد؟؟ ممنون

پاسخ:

جناب آقای امامی
با سلام و احترام
اصلاحیه متناسب سازی حقوق مستمری بگیران مشترک صندوق با قانون مدیریت خدمات کشوری در ارتباط با نحوه محاسبه مستمری از کار افتادگان عادی مورد تایید صندوق گرفته و طبق اطلاعات واصله ما به تفاوت ایجاد شده پرداخت گردیده است .
نقل قول کردن
+1 # سيد احمدعلي رئيس الس 1399-09-19 14:31
باسلام واحترام
متناسب سازي حقوق ها هر وقت انجام ميشه افرادي كه به هر دليلي بازنشسته يا از كارافتاده شدن كه سابقه سنواتي آنان كمتر از 30 سال است به آنان تعلق نميگيرد. بلاخره آنان نيز زحمت كشيده اند وبه دليل بيماري و... بازنشسته يا از كار افتاده شده اند. آنان نيز حق دارند از مزايا استفاده كنند.

پاسخ:
جناب آقای رئیس الساداتی

با سلام و احترام
به اطلاع می رساند تعیین مستمری بازنشستگان پیش از موعد ، از کارافتادگان و وظیفه بگیران تابع قوانین و مقررات مربوطه بوده و خارج از اختیارات این صندوق می باشد و سنوات خدمت می بایست در محاسبه حقوق لحاظ گردد.
نقل قول کردن
0 # مهدی غضنفری 1399-09-10 08:07
با سلام واحترام
اینجانب حدود 5 سال سابقه بیمه خارج از بانک در سازمان تامین اجتماعی دارم آیا می توان سوابق فوق را از تامین اجتماعی به صندوق بازنشستگی بانکها انتقال داد .لطفا شرایط و نحوه انجام را آن توضیح دهید در ضمن بنده شاعل در بانک صنعت ومعدن هستم
با تشکر

پاسخ:

جناب آقای غضنفری

با سلام و احترام
انتقال سوابق خصوصی افراد تنها بعد از احراز شرایط بازنشستگی امکان پذیر می باشد .
نقل قول کردن
-1 # نعیم خالقی 1399-08-17 11:45
درود بر شما بعد از چندین بار مراجعه به بانک متاسفانه اعلام کردند ریز امتیازات و جزییات آیتم های حقوق رو ندارن! لطفا در جلسات آتی ترتیبی اثر دهید که کارمندان از حقوق قانونی خود مطلع شوند

جناب آقای خالقی
با سلام و احترام
به اطلاع می‌رساند اطلاعات مربوط به حقوق و مزایای مشمول کسور کارکنان بانکها از قبیل ریزامتیازات و فوق‌العاده‌های متعلقه در اختیار بانکها میباشد و اجرای طرح متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران نیز بر اساس داده‌ها و امتیازات ارسالی از سوی بانک صورت پذیرفته و این صندوق تنها محاسبات را کنترل و تایید نموده است. لذا خواهشمند است به منظور اطلاع از ریز امتیازات متعلقه و رفع هرگونه ابهام در این خصوص به بانک خود مراجعه فرمایید.
نقل قول کردن
+4 # عیسی نیکزاد 1399-08-11 17:31
سلام‌ مدیر محترم صندوق. این همسان سازی پروسه زمان بری برای بازنشستگان بانکها شده است . همانگونه که مستحضریید برای بازنشستگان لشگری و کشوری با آن جمعییت کثیر تحت پوشش در مهرماه اجرایی شد، چگونه و به چه دلیل تا کنون این مقوله همسان سازی برای بازنشسته بانکها به تعویق افتاد. لازم است یادآوری نمایم واقعا مشکلات عدیده ای گریبانگیر بازنشستگان است با توجه به تورم بالا امروز عزیزان
بازنشسته حتی در امرار معاش یومیه خود مانده اند. از حضرتعالی درخواست عاجل داشته که در سریعترین زمان ممکن انجام در پرداخت حقوق آبان ماه لحاظ گردد.

جناب آقای نیکزاد
با سلام و احترام

متناسب سازی حقوق مستمری بگیران مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با نود درصد حقوق و مزایای مشمول کسور شاغلین بانکهای دولتی در کلیه بانکهای مشترک صندوق انجام شده و مابه‌التفاوت آن از تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۱پرداخت گردیده است.
نقل قول کردن
+4 # محمود قاسمیان 1399-07-30 07:59
با سلام
چرا بازنشستگان از ریز امتیازات خود اطلاعی ندارند. از کجا باید این اطلاعات را دریافت کنیم ؟ بانک یا صندوق ؟

جناب آقای قاسمیان
با سلام و احترام
به اطلاع می‌رساند اطلاعات مربوط به حقوق و مزایای مشمول کسور کارکنان بانکها از قبیل ریزامتیازات و فوق‌العاده‌های متعلقه در اختیار بانکها میباشد و اجرای طرح متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران نیز بر اساس داده‌ها و امتیازات ارسالی از سوی بانک صورت پذیرفته و این صندوق تنها محاسبات را کنترل و تایید نموده است. لذا خواهشمند است به منظور اطلاع از ریز امتیازات متعلقه و رفع هرگونه ابهام در این خصوص به بانک خود مراجعه فرمایید
نقل قول کردن
+1 # کیوان بریمانی 1399-07-28 17:51
سلام لطفا در خصوص بازنشستگی پستهای تخصصی با مدرک کارشناسی ارشد توضیح بفرمائید. ممنون

جناب آقای بریمانی
با سلام و احترام

مطابق ماده 9 آیین نامه بازنشستگی، ازکارافتادگی و فوت ویژه بانکهای واگذارشده، بانک مکلف است کارکنانی که به سن 65 سال تمام یا 30 سال تمام سابقه خدمت قابل قبول رسیده باشند بازنشسته نماید. در صورت نیاز بانک و با رضایت کارکنان، ادامه خدمت کارکنانی که بیش از 30 سال سابقه دارند به شرط آنکه سن آنان از 65 سال تجاوز ننماید با تصویب هیات مدیره یا هیات عامل بانک تا 5 سال بلامانع خواهد بود.
نقل قول کردن
+3 # نوحی 1399-07-21 10:58
باعرض سلام و خسته نباشید لطف بفرمایید درخصوص تغییر فرمول محاسبه حقوق از کارافتادگی که به جای میانگین دو سال اخرین‌حکم لحاظ گردد از چه زمانی قرار است انجام‌ پذیرد و مشمولین چه کسانی هستند؟باسپاس

سرکار خانم نوحی
با سلام و احترام

به اطلاع می رساند بند 14 دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی با عنوان "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" در ارتباط با نحوه محاسبه مستمری از کارافتادگان عادی اصلاح و مقرر گردید درخصوص کارکنانی که علیل و یا به علت حادثه ای از کارافتاده شده اند، تمام حقوق و مزایای مشمول کسور آخرین روز خدمت به عنوان حقوق وظیفه برقرار گردد. مراتب طی نامه شماره 99/13/13956 مورخ 1399/07/05به کلیه بانکهای مشترک صندوق ابلاغ شده و مابه تفاوت ایجاد شده از تاریخ 1398/01/01پرداخت می‌گردد.
نقل قول کردن
+1 # ایوب سیفی 1399-06-21 07:36
با سلام و احترام
آیا برای بهبود وضعیت معیشتی ازکارافتاگان حداقل حقوق بگیر صندوق بازنشستگی بانک ها در جلسه 99/6/18 تصمیمات خاصی لحاظ گردید .

جناب آقای سیفی
با سلام و احترام

به اطلاع می رساند بند 14 دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی با عنوان "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری"در ارتباط با نحوه محاسبه مستمری از کارافتادگان عادی اصلاح و مقرر گردید درخصوص کارکنانی که علیل و یا به علت حادثه ای از کارافتاده شده اند، تمام حقوق و مزایای مشمول کسور آخرین روز خدمت به عنوان حقوق وظیفه برقرار گردد. مراتب طی نامه شماره 99/13/13956 مورخ 1399/07/05 به کلیه بانکهای مشترک صندوق ابلاغ شده و مابه تفاوت ایجاد شده از تاریخ 1398/01/01 پرداخت می‌گردد.
نقل قول کردن
+1 # مجید قطب 1399-05-09 05:42
لطفا اعلام فرمایید سوابق خدمت بازنشستگان خارج از بانک که در سیستم صندوق و در پرونده پرسنلی انها ثبت شده و به مدت اعلام شده کسورات بازنشستگی مازاد سی را پرداخت نموده اند در متناسب سازی سال جاری منظور شده است یا نه؟ باتشکر

جناب آقای قطب
با سلام و احترام
متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران در سال 1398 از لحاظ اجرای مقررات و انجام محاسبات مربوطه مطابق با دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی با عنوان "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" در کلیه بانک‌های مشترک صندوق اجرا گردیده است. به استناد تبصره دو ماده یک دستورالعمل مذکور به اطلاع می‌رساند در اجرای طرح متناسب سازی اخیر، سوابق خارج از بانک که به لحاظ تجربه مورد پذیرش واقع شده و همچنین خدمت نظام وظیفه در تعیین رتبه مشاغل لحاظ گردیده است.
نقل قول کردن
+2 # علی کاظمیان 1399-05-07 11:08
با سلام
همسان سازی که طبق گفته دولت قرار بود برای همه بازنشسته های کشوری انجام بشه برای بازنشستگان بانکی هم انجام میشه؟ با تشکر

جناب آقای کاظمیان
با سلام و احترام

همانگونه که مطلعید متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران بانک‌های مشترک صندوق در دو سال متمادی 1397 و 1398 در این صندوق اجرا گردید. اجرای طرح متناسب‌سازی اخیر از لحاظ اجرای مقررات و انجام محاسبات مربوطه مطابق با دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی با عنوان "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" بوده و اجرای هرگونه متناسب‌سازی جدید منوط به اصلاح قوانین و مقررات مربوطه بوده و در صورت تصویب در مجمع عمومی صندوق قابل اجرا خواهد بود.
نقل قول کردن
-1 # امین مقدم 1399-04-28 11:20
با سلام و تشکر از زحمات شما.آیا همسان سازی که آقای نوبخت گفتند از مهرماه سالجاری برای بازنشستگان کشوری انجام و حقوق انها 90 درصد شاغلین همتراز می شود شامل بازنشستگان بانکی هم هست.با سپاس مجدد

با سلام و احترام
جناب آقای مقدم
همانگونه که مطلعید متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران بانک‌های مشترک صندوق در دو سال متمادی 1397 و 1398 در این صندوق اجرا گردید. اجرای طرح متناسب‌سازی اخیر از لحاظ اجرای مقررات و انجام محاسبات مربوطه مطابق با دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی با عنوان "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" بوده و اجرای هرگونه متناسب‌سازی جدید منوط به اصلاح قوانین و مقررات مربوطه بوده و در صورت تصویب در مجمع عمومی صندوق قابل اجرا خواهد بود.
نقل قول کردن
+1 # طمراس عسکری 1399-04-07 09:24
باسلام مدت بیشتراز یک ماه است که مدارک وام دومیلیون برای ثبت نام پذیره نویسی صندوق دارا یکم فرستادم ولی اقدامی صورت نپذیرفته وکسی هم جوابگو نیست

با سلام
نام بانک خود را اعلام نکرده‌اید. لطفاً با شماره تماس 88871027 و یا شماره 88656402 - داخلی 111 ( آقای عزیزی) تماس حاصل فرمایید.
نقل قول کردن
+1 # فرامرز ارام 1399-04-04 23:02
سلام اینجانب با 23سال کار در بانک خودم را باز خرید کردم الان با57سال سن و23سنوات میتوانم خودم را بازنشسته کنم .ممنون

جناب آقای آرام
با سلام و احترام
در صورتی که جنابعالی بازخرید شده‌اید تغییر وضعیت از بازخریدی به بازنشستگی امکان‌پذیر نمیباشد.
نقل قول کردن
+2 # سید فرید میرباقری 1399-04-04 13:56
با سلام متاسفانه در همسان سازی برای بازنشستگان قبل موعد خیلی مسایل ناراحت کننده پیش امده 5 سال ما را به در همسان سازی محاسبه نکرده اندو همچون همکاران کارافتاده در نظر گرفته اند مصوبه دولت و مجلس شورای اسلامی با صراحت تمام این 5 سال را جزو سابقه کار به حساب اورده اند و اگر ما میدانستیم بعد 9 سال به چنین کاری خواهین نمود به هیچ عنوان بازنشته قبل موعد نمیشدیم از مجلس تا دولت صدها نامه فرستادیم لطفا جواب قانع کننده دهید.

جناب آقای میرباقری
با سلام و احترام
متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران از لحاظ اجرای مقررات و انجام محاسبات مربوطه مطابق با دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی با عنوان "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" در کلیه بانک‌های مشترک صندوق اجرا گردیده است. در خصوص جنابعالی با حکم بازنشستگی پیش از موعد با سنوات ارفاقی به اطلاع می‌رساند سنوات ارفاقی جنابعالی تنها در محاسبه سنوات مؤثر در بازنشستگی ملاک بوده و در محاسبه امتیازات شغل، شاغل (تجربه و سنوات) و متعاقباً فوق‌العاده ویژه افراد لحاظ نمی‌گردد.
نقل قول کردن
0 # قدرت زینی 1399-04-01 13:18
با سلام اینجانب با ۳۰ سال سابقه ی کار در شعبات بانک ملت با شماره ی پرسنلی ۱۱۴....مشغول به کار بودم. در سال ۱۳۸۴ بازنشسته شده ام . در طرح همسانسازی با توجه به اینکه همکاران اینجانب شامل این افزایش حقوق شده اند متاسفانه این افزایش حقوق شامل حال اینجانب نشده است . خواهشمند است عنایت فرموده نسبت به افزایش حقوق اینجانب دستورات لازم را صادر فرمایید . در ضمن دریافتی این جانب در سال ۹۸ ،۲۲۷۲۱۴۹۰ریال بوده است .با کمال تشکر .

جناب آقای زینی
با سلام و احترام
متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران از لحاظ اجرای مقررات و انجام محاسبات مربوطه، مطابق با دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی با عنوان "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" در کلیه بانک‌های مشترک صندوق اجرا و بر اساس داده‌های ارسالی بانک، صندوق محاسبات را کنترل و تایید نموده است.
خواهشمند است به منظور اطلاع از ریز امتیازات متعلقه و رفع هرگونه ابهام در این خصوص به بانک خود مراجعه فرمایید
نقل قول کردن
0 # لیلا خوئی 1399-03-10 13:53
با سلام و عرض ادب
درد امروز بازنشسته درد فردای شاغلین میباشد . امروز که ما بازنشسته شده ایم به این امید بودیم که جوانیمان را صرف کار کردن کردیم تا پیری آسوده ای داشته باشیم .
چرا افزایش 50% حقوق جهت شاغلین طبق قانون مدیریت خدمات کشوری اعمال شده است و بانکهای تجارت و ملت و مابقی ... استفاده کرده اند ولی برای بازنشستگان محترم اجرا نگردیده است .

سرکار خانم خوئی
با سلام و احترام
در حال حاضر به منظور اجرای افزایش پنجاه درصدی امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری برای مستمری‌بگیران، مستند قانونی‌ وجود نداشته و در صورت اصلاح قوانین و مقررات مربوطه قابل پیگیری خواهد بود.
نقل قول کردن
+1 # مهشید اسماعیل دوسن 1399-02-24 12:36
باسلام لطفا با بروز رسانی سایت خودتون سعی بفرمائئید اطلاع رسانی تان بروز باشد درقسمت کمکهای رفاهی صندوق اطلاعات قدیمی بوده در ضمن بخشنامه و ایین نامه های اجرایی بانکها که درارتباط با بهینه بودن سطح اطلاعات بانکی بازنشسته میباشد بارگزاری شود

سرکار خانم اسماعیل دوست
با سلام و احترام
سایت صندوق در حال بروزرسانی می‌باشد.
نقل قول کردن
0 # حیدرعلی چراغی 1399-02-14 17:35
با سلام
اینجانب حیدر علی چراغی شماره کارمندی ۷۷۵۴/۵ با ۳۰ سال خدمت با سمت ممیز حساب بازنشسته بانک ملت هستم حقوق ثابتم ۲۵۶۳۲۳۶۷ ریاله و هیچ مبلغی افزایش نیافته و طبق پرسجو اعلام شد افزایش و همسانسازی شامل این سمت نشده و در حال حاضر بیش از ۱۲۰۰ نفر از این موضوع بی بهره مانده اند.خواهشمند است راهنمایی فرمایید با تشکر

جناب آقای حیدر علی چراغی
با سلام و احترام

طبق مصوبه سازمان امور اداری و استخدامی کشور بیست‌وپنج درصد مشاغل می‌توانند از فوق‌العاده ویژه (که برابر است با سی درصد مجموع سایر اقلام مشمول کسور) برخوردار شوند. پست ممیز حساب جزء مشاغل واجد برخورداری از این فوق‌العاده نمی‌باشد. به تبعیت از شاغلین در دستورالعمل "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" نیز این فوق‌العاده به بازنشستگان با سمت ممیز حساب تخصیص نیافته است. این امر منجر به عدم افزایش حقوق بازنشستگی جنابعالی در طرح متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران با قانون مدیریت خدمات کشوری در سال 1398 شده است.
نقل قول کردن
-1 # حیدرعلی چراغی 1399-02-14 17:26
با سلام و احترام اینجانب با ۳۰ سال خدمت دربانک ملت با سمت ممیز حساب بازنشست شدم و الان با حقوق ۲۵۶۳۲۳۶۷ ریال چیزی به حقوقم افزایش نیافته چرا همسانسازی شامل ممیز حساب ها نشده متشکر

جناب آقای چراغی
با سلام و احترام
طبق مصوبه سازمان امور اداری و استخدامی کشور بیست‌وپنج درصد مشاغل می‌توانند از فوق‌العاده ویژه (که برابر است با سی درصد مجموع سایر اقلام مشمول کسور) برخوردار شوند. پست ممیز حساب جزء مشاغل واجد برخورداری از این فوق‌العاده نمی‌باشد. به تبعیت از شاغلین در دستورالعمل "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" نیز این فوق‌العاده به بازنشستگان با سمت ممیز حساب تخصیص نیافته است. این امر منجر به عدم افزایش حقوق بازنشستگی جنابعالی در طرح متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران با قانون مدیریت خدمات کشوری در سال 1398 شده است.
نقل قول کردن
-1 # اسماعیل غفوری 1399-02-10 13:46
با سلام وخسته نباشید اینجانب نسبت به حکم همسان سازی با توجه به اینکه از کار افتاده سال 85 میباشم و با18/3 سال خدمت هیچ گونه افزایشی به من تعلق نگرفته اعتراض دارم و تقاضا دارم با توجه به اینکه هزینه های یک از کار افتاده به مراتب بیشتر از یک انسان سالم میباشد لذا توقع مساعدت از صندوق داریم که در طرح همسان سازی از کارافتاده را منظور بفرمایند در ضمن کمال تشکر از مسئولین صندوق را دارم.

جناب آقای غفوری
با سلام و احترام
متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران از لحاظ اجرای مقررات و انجام محاسبات مربوطه مطابق با دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی با عنوان "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" در کلیه بانک‌های مشترک صندوق اجرا گردیده است. با عنایت به ماده 14 دستورالعمل مذکور، چنانچه ازکارافتادگی کارکنان ناشی از کار نباشد سنوات خدمت قابل قبول به اضافه سه سال ارفاق با رعایت سقف سی سال و حداقل پانزده سال ملاک محاسبه حقوق ازکارافتادگی آنان قرار می‌گیرد.
با توجه به اینکه جنابعالی بر اساس دستورالعمل آیین نامه نظام بانکی دولتی ازکارافتاده شده و از حقوق مستمری کامل (بر حسب پست سازمانی) برخوردار و از افزایشات سنوات گذشته نیز بهره‌مند گشته‌اید، با اعمال قانون جدید، مشمول افزایش مستمری در طرح متناسب سازی حقوق مستمری بگیران با قانون مدیریت خدمات کشوری در سال 1398 نشده‌اید. خواهشمند است به منظور رفع هرگونه ابهام احتمالی به وب‌سایت این صندوق به آدرس www.sbbiran.ir مراجعه فرمایید.
نقل قول کردن
0 # علیرضا اکبری 1399-02-08 20:10
بنام خدا صندوق محترم بازنشستگی بانکها احتراما اینجانب علیرضا ا کبری بازنشسته بانک ملی با کد استخدامی*****.با عنایت به اینکه آن صندوق محترم متولی پرداخت حقوق بازنشستگان ووظیفه بگیران بانک ها میباشد.خواهشمند است دستور فر مایید.جهت اطلاع از کم وکیف متناسب سازی اخیر وهمچنین میزان ا متیازات مربوطه نسبت به صدور جکم اقدام فرمایند. با سپاس

جناب آقای اکبری
با سلام و احترام
متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران از لحاظ اجرای مقررات و انجام محاسبات مربوطه، مطابق با دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی با عنوان "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" در کلیه بانک‌های مشترک صندوق اجرا و بر اساس داده‌های ارسالی بانک، صندوق محاسبات را کنترل و تایید نموده است.
خواهشمند است به منظور اطلاع از ریز امتیازات متعلقه و رفع هرگونه ابهام در این خصوص به بانک خود مراجعه فرمایید
نقل قول کردن
0 # سعید صدیق 1399-01-14 08:52
سلام لطفا بن سفر برای بازنشستگان در نظر بگیرید

جناب آقای سعید صدیق
با سلام و احترام
در حال حاضر پرداخت تسهیلات سفر توسط این صندوق امکانپذیر نمی‌باشد.
نقل قول کردن
0 # حیدر خبری 1398-12-23 08:17
سلام با توجه به اینکه در اجرای همسانسازی حقوق ازکارافتادگان که بواسطه بیماری و ناتوانی طی تایید پزشکان معتمد بانک از کار افتاده شدند حقوقشان افزایش نداشته است و طبق قانون با فردی که سی سال خدمت کرده در محاسبات و افزایش حقوق فرقی ندارد ...خواهشمند است بازنگری نمایید و همکاران بیمار و ناتوان را گرفتار ادارات .مجلس .قوه قضاییه و.و.و.ونکنید.......توجه داشته باشید که بسیاری از ادارات برای فرد از کارافتاده امتیازات و ایتم های بهنر و بیشتری در نظر میگیرند ...نه اینکه با سلیقه و تفسیر خود حق قانونی از کار افتاده را پایمال کنند ..


جناب آقای خبری
با سلام و احترام
متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران از لحاظ اجرای مقررات و انجام محاسبات مربوطه مطابق با دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی با عنوان "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" در کلیه بانک‌های مشترک صندوق اجرا گردیده است. با عنایت به ماده 14 دستورالعمل مذکور، چنانچه ازکارافتادگی کارکنان ناشی از کار نباشد سنوات خدمت قابل قبول به اضافه سه سال ارفاق با رعایت سقف سی سال و حداقل پانزده سال ملاک محاسبه حقوق ازکارافتادگی آنان قرار می‌گیرد.
با توجه به اینکه جنابعالی بر اساس دستورالعمل آیین نامه نظام بانکی دولتی ازکارافتاده شده و از حقوق مستمری کامل (بر حسب پست سازمانی) برخوردار و از افزایشات سنوات گذشته نیز بهره‌مند گشته‌اید، با اعمال قانون جدید، مشمول افزایش مستمری در طرح متناسب سازی حقوق مستمری بگیران با قانون مدیریت خدمات کشوری در سال 1398 نشده‌اید. خواهشمند است به منظور رفع هرگونه ابهام احتمالی به وب‌سایت این صندوق به آدرس www.sbbiran.ir مراجعه فرمایند.
نقل قول کردن
-2 # شهریارصالحی 1398-12-16 13:13
چرادرطرح همسان سازی چیزی به حقوق از‌کارافتاده ها اضافه نشد.
پاسخ پرسش آقای شهریارصالحی :
نظر به اینکه جنابعالی از کارافتاده به علت عوامل غیر کاری می باشید ( از کارافتاده عادی) و برقراری حقوق مستمری برای از کارافتادگان عادی در نظام بانکی دولتی (زمانی که شما از کارافتاده شده اید) بر مبنای حقوق و مزایای مشمول کسور روز آخر بر حسب سی (30) سال خدمت بود در حالیکه از زمان ابلاغ قانون مدیریت خدمات کشوری(بانک های دولتی 06/12/1395) در بانکهای خصوصی شده از تاریخ 14/11/1391 حقوق مستمری از کارافتادگان عادی بر مبنای میانگین 720 روز آخر خدمت و سنوات کارکرد با اعطای سه سال سنوات ارفاقی (با رعایت حداقل 15 سال سابقه) محاسبه می گردد. بر همین مبنا در تطبیق حاضر نیز حقوق مستمری از کارفتادگان عادی با محاسبه میانگین دو سال آخر با لحاظ نمودن سه سال ارفاق و سنوات خدمت هر فرد محاسبه گردید. از آنجاییکه جنابعالی نسبت به کسی که سی سال سابقه خدمت دارد ازسنوات خدمت پایینی برخوردار هستید از همین رو امتیازات شغل و شاغل (سنوات و تجربه) شما کمتر شده است بنابراین در متناسب سازی، حقوق محاسبه شده کمتر از حقوق قبلی شما می گردد . بند 12 دستورالعمل تاکید دارد در صورتیکه با اجرای این دستورالعمل مستمری محاسبه شده کاهش یابد ، حقوق استحقاقی قبلی پرداخت ¬گردد
نقل قول کردن
+1 # کیومرث محمدی 1398-12-15 07:32
با سلام وخسته نباشید اینجانب نسبت به حکم همسان سازی با توجه به اینکه از کار افتاده سال ۸۲ میباشم هیچ گونه افزایشی به من تعلق نگرفته اعتراض دارم و تقاضا دارم با توجه به اینکه هزینه های یک از کار افتاده به مراتب بیشتر از یک انسان سالم میباشد لذا توقع مساعدت از صندوق داریم که در طرح همسان سازی از کارافتاده را منظور بفرمایند در ضمن کمال تشکر از مسئولین صندوق را دارم.

پاسخ پرسش آقای کیومرث محمدی غلامعلی قائدی :
نظر به اینکه جنابعالی از کارافتاده به علت عوامل غیر کاری می باشید ( از کارافتاده عادی) و برقراری حقوق مستمری برای از کارافتادگان عادی در نظام بانکی دولتی (زمانی که شما از کارافتاده شده اید) بر مبنای حقوق و مزایای مشمول کسور روز آخر بر حسب سی (30) سال خدمت بود در حالیکه از زمان ابلاغ قانون مدیریت خدمات کشوری(بانک های دولتی 06/12/1395) در بانکهای خصوصی شده از تاریخ 14/11/1391 حقوق مستمری از کارافتادگان عادی بر مبنای میانگین 720 روز آخر خدمت و سنوات کارکرد با اعطای سه سال سنوات ارفاقی (با رعایت حداقل 15 سال سابقه) محاسبه می گردد. بر همین مبنا در تطبیق حاضر نیز حقوق مستمری از کارفتادگان عادی با محاسبه میانگین دو سال آخر با لحاظ نمودن سه سال ارفاق و سنوات خدمت هر فرد محاسبه گردید. از آنجاییکه جنابعالی نسبت به کسی که سی سال سابقه خدمت دارد ازسنوات خدمت پایینی برخوردار هستید از همین رو امتیازات شغل و شاغل (سنوات و تجربه) شما کمتر شده است بنابراین در متناسب سازی، حقوق محاسبه شده کمتر از حقوق قبلی شما می گردد . بند 12 دستورالعمل تاکید دارد در صورتیکه با اجرای این دستورالعمل مستمری محاسبه شده کاهش یابد ، حقوق استحقاقی قبلی پرداخت ¬گردد .
نقل قول کردن
0 # میرزا آقائی 1398-12-12 14:58
اینجانب علی اصغر میرزا آقائی
آخرین پست سازمانی رئیس قسمت درجه۳
مدت خدمت ۳۰سال
میزان افزایش ۴۳هزارتومان
بدینوسیله اعتراض خود را نسبت به اجرای متناسب سازی اعلام میدارم .
اولا فوق العاده ویژه رئیس قسمت درجه ۳ اعمال نشده
دوماً افزایش همسانسازی برای شاغلین درمورخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ انجام شده است.
اینجانب در مورخ ۱۳۹۶/۰۳/۱۳بازنشسته شده ام نه درتاریخ ذکر شده به من تعلق گرفته و نه در متناسب سازی.
سوماً جانباز۳۰درصد می باشم.
چهارماً ۲۲ماه جبهه دارم.

2.پاسخ به پرسش آقای علی اصغر میرزا آقائی :
مطابق بند 9 دستورالعمل متناسب سازی حقوق مستمری بگیران با قانون مدیریت خدمات کشوری مشاغل مشخصی که توسط سازمان اداری و استخدامی کشور تعریف شده اند از فوق العاده ویژه برخوردار می شوند . پست ریس قسمت جزو مشاغل برخوردار از فوق العاده ویژه نمی باشد و از طرفی این فوق العاده وزن قابل توجهی در مجموع حقوق و مزایای مشمول کسور دارد ( 30درصد) لذا افزایش حقوق مستمری بگیرانی که همانند جنابعالی با پست رییس قسمت بازنشسته شده است به مراتب کمتر از مشاغل واجد این فوق العاده می باشد. همچنانکه در حال حاضر در خصوص کارکنان شاغل نیز این موضوع مصداق دارد.
نقل قول کردن
+1 # حمیدابراهیمی 1397-11-22 20:37
با سلام و خسته نباشید. بانک ملت مابالتفاوت خودرو به کارمندانش و بازنشسته ها پرداخت کرد.چرا تجارت پرداخت نمی کنه مگه تصمیمات کانون قابل اجرا برای همه بانک ها نیست .ممنون اگه پاسخ بدهید.

پاسخ پرسش آقای حمید ابراهیمی :
متناسب سازی و اصلاح احکام مستمری بگیران بانک تجارت نیز انجام شده است.
نقل قول کردن
+9 # روابط عمومی 1397-10-20 21:56
با سلام و احترام خدمت همه بازنشستگان گرامی
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید