:: ::

بازنشستگان عزیز می توانند پیامهای تبریک ، تسلیت و دیدگاههای خود را در این بخش مطرح نمایند.

 

 

دیدگاه‌ها  

+2 # احمدامامی 1399-09-22 20:41
باسلام لطفا بفرمایید کی مابالتفاوت ازکارافتادگان ازتاریخ95/11/1پرداخت خواهدشد؟؟ ممنون

پاسخ:

جناب آقای امامی
با سلام و احترام
اصلاحیه متناسب سازی حقوق مستمری بگیران مشترک صندوق با قانون مدیریت خدمات کشوری در ارتباط با نحوه محاسبه مستمری از کار افتادگان عادی مورد تایید صندوق گرفته و طبق اطلاعات واصله ما به تفاوت ایجاد شده پرداخت گردیده است .
نقل قول کردن
0 # سيد احمدعلي رئيس الس 1399-09-19 14:31
باسلام واحترام
متناسب سازي حقوق ها هر وقت انجام ميشه افرادي كه به هر دليلي بازنشسته يا از كارافتاده شدن كه سابقه سنواتي آنان كمتر از 30 سال است به آنان تعلق نميگيرد. بلاخره آنان نيز زحمت كشيده اند وبه دليل بيماري و... بازنشسته يا از كار افتاده شده اند. آنان نيز حق دارند از مزايا استفاده كنند.

پاسخ:
جناب آقای رئیس الساداتی

با سلام و احترام
به اطلاع می رساند تعیین مستمری بازنشستگان پیش از موعد ، از کارافتادگان و وظیفه بگیران تابع قوانین و مقررات مربوطه بوده و خارج از اختیارات این صندوق می باشد و سنوات خدمت می بایست در محاسبه حقوق لحاظ گردد.
نقل قول کردن
0 # مهدی غضنفری 1399-09-10 08:07
با سلام واحترام
اینجانب حدود 5 سال سابقه بیمه خارج از بانک در سازمان تامین اجتماعی دارم آیا می توان سوابق فوق را از تامین اجتماعی به صندوق بازنشستگی بانکها انتقال داد .لطفا شرایط و نحوه انجام را آن توضیح دهید در ضمن بنده شاعل در بانک صنعت ومعدن هستم
با تشکر

پاسخ:

جناب آقای غضنفری

با سلام و احترام
انتقال سوابق خصوصی افراد تنها بعد از احراز شرایط بازنشستگی امکان پذیر می باشد .
نقل قول کردن
-1 # نعیم خالقی 1399-08-17 11:45
درود بر شما بعد از چندین بار مراجعه به بانک متاسفانه اعلام کردند ریز امتیازات و جزییات آیتم های حقوق رو ندارن! لطفا در جلسات آتی ترتیبی اثر دهید که کارمندان از حقوق قانونی خود مطلع شوند

جناب آقای خالقی
با سلام و احترام
به اطلاع می‌رساند اطلاعات مربوط به حقوق و مزایای مشمول کسور کارکنان بانکها از قبیل ریزامتیازات و فوق‌العاده‌های متعلقه در اختیار بانکها میباشد و اجرای طرح متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران نیز بر اساس داده‌ها و امتیازات ارسالی از سوی بانک صورت پذیرفته و این صندوق تنها محاسبات را کنترل و تایید نموده است. لذا خواهشمند است به منظور اطلاع از ریز امتیازات متعلقه و رفع هرگونه ابهام در این خصوص به بانک خود مراجعه فرمایید.
نقل قول کردن
+4 # عیسی نیکزاد 1399-08-11 17:31
سلام‌ مدیر محترم صندوق. این همسان سازی پروسه زمان بری برای بازنشستگان بانکها شده است . همانگونه که مستحضریید برای بازنشستگان لشگری و کشوری با آن جمعییت کثیر تحت پوشش در مهرماه اجرایی شد، چگونه و به چه دلیل تا کنون این مقوله همسان سازی برای بازنشسته بانکها به تعویق افتاد. لازم است یادآوری نمایم واقعا مشکلات عدیده ای گریبانگیر بازنشستگان است با توجه به تورم بالا امروز عزیزان
بازنشسته حتی در امرار معاش یومیه خود مانده اند. از حضرتعالی درخواست عاجل داشته که در سریعترین زمان ممکن انجام در پرداخت حقوق آبان ماه لحاظ گردد.

جناب آقای نیکزاد
با سلام و احترام

متناسب سازی حقوق مستمری بگیران مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با نود درصد حقوق و مزایای مشمول کسور شاغلین بانکهای دولتی در کلیه بانکهای مشترک صندوق انجام شده و مابه‌التفاوت آن از تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۱پرداخت گردیده است.
نقل قول کردن
+4 # محمود قاسمیان 1399-07-30 07:59
با سلام
چرا بازنشستگان از ریز امتیازات خود اطلاعی ندارند. از کجا باید این اطلاعات را دریافت کنیم ؟ بانک یا صندوق ؟

جناب آقای قاسمیان
با سلام و احترام
به اطلاع می‌رساند اطلاعات مربوط به حقوق و مزایای مشمول کسور کارکنان بانکها از قبیل ریزامتیازات و فوق‌العاده‌های متعلقه در اختیار بانکها میباشد و اجرای طرح متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران نیز بر اساس داده‌ها و امتیازات ارسالی از سوی بانک صورت پذیرفته و این صندوق تنها محاسبات را کنترل و تایید نموده است. لذا خواهشمند است به منظور اطلاع از ریز امتیازات متعلقه و رفع هرگونه ابهام در این خصوص به بانک خود مراجعه فرمایید
نقل قول کردن
+1 # کیوان بریمانی 1399-07-28 17:51
سلام لطفا در خصوص بازنشستگی پستهای تخصصی با مدرک کارشناسی ارشد توضیح بفرمائید. ممنون

جناب آقای بریمانی
با سلام و احترام

مطابق ماده 9 آیین نامه بازنشستگی، ازکارافتادگی و فوت ویژه بانکهای واگذارشده، بانک مکلف است کارکنانی که به سن 65 سال تمام یا 30 سال تمام سابقه خدمت قابل قبول رسیده باشند بازنشسته نماید. در صورت نیاز بانک و با رضایت کارکنان، ادامه خدمت کارکنانی که بیش از 30 سال سابقه دارند به شرط آنکه سن آنان از 65 سال تجاوز ننماید با تصویب هیات مدیره یا هیات عامل بانک تا 5 سال بلامانع خواهد بود.
نقل قول کردن
+3 # نوحی 1399-07-21 10:58
باعرض سلام و خسته نباشید لطف بفرمایید درخصوص تغییر فرمول محاسبه حقوق از کارافتادگی که به جای میانگین دو سال اخرین‌حکم لحاظ گردد از چه زمانی قرار است انجام‌ پذیرد و مشمولین چه کسانی هستند؟باسپاس

سرکار خانم نوحی
با سلام و احترام

به اطلاع می رساند بند 14 دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی با عنوان "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" در ارتباط با نحوه محاسبه مستمری از کارافتادگان عادی اصلاح و مقرر گردید درخصوص کارکنانی که علیل و یا به علت حادثه ای از کارافتاده شده اند، تمام حقوق و مزایای مشمول کسور آخرین روز خدمت به عنوان حقوق وظیفه برقرار گردد. مراتب طی نامه شماره 99/13/13956 مورخ 1399/07/05به کلیه بانکهای مشترک صندوق ابلاغ شده و مابه تفاوت ایجاد شده از تاریخ 1398/01/01پرداخت می‌گردد.
نقل قول کردن
+1 # ایوب سیفی 1399-06-21 07:36
با سلام و احترام
آیا برای بهبود وضعیت معیشتی ازکارافتاگان حداقل حقوق بگیر صندوق بازنشستگی بانک ها در جلسه 99/6/18 تصمیمات خاصی لحاظ گردید .

جناب آقای سیفی
با سلام و احترام

به اطلاع می رساند بند 14 دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی با عنوان "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری"در ارتباط با نحوه محاسبه مستمری از کارافتادگان عادی اصلاح و مقرر گردید درخصوص کارکنانی که علیل و یا به علت حادثه ای از کارافتاده شده اند، تمام حقوق و مزایای مشمول کسور آخرین روز خدمت به عنوان حقوق وظیفه برقرار گردد. مراتب طی نامه شماره 99/13/13956 مورخ 1399/07/05 به کلیه بانکهای مشترک صندوق ابلاغ شده و مابه تفاوت ایجاد شده از تاریخ 1398/01/01 پرداخت می‌گردد.
نقل قول کردن
0 # مجید قطب 1399-05-09 05:42
لطفا اعلام فرمایید سوابق خدمت بازنشستگان خارج از بانک که در سیستم صندوق و در پرونده پرسنلی انها ثبت شده و به مدت اعلام شده کسورات بازنشستگی مازاد سی را پرداخت نموده اند در متناسب سازی سال جاری منظور شده است یا نه؟ باتشکر

جناب آقای قطب
با سلام و احترام
متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران در سال 1398 از لحاظ اجرای مقررات و انجام محاسبات مربوطه مطابق با دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی با عنوان "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" در کلیه بانک‌های مشترک صندوق اجرا گردیده است. به استناد تبصره دو ماده یک دستورالعمل مذکور به اطلاع می‌رساند در اجرای طرح متناسب سازی اخیر، سوابق خارج از بانک که به لحاظ تجربه مورد پذیرش واقع شده و همچنین خدمت نظام وظیفه در تعیین رتبه مشاغل لحاظ گردیده است.
نقل قول کردن
+2 # علی کاظمیان 1399-05-07 11:08
با سلام
همسان سازی که طبق گفته دولت قرار بود برای همه بازنشسته های کشوری انجام بشه برای بازنشستگان بانکی هم انجام میشه؟ با تشکر

جناب آقای کاظمیان
با سلام و احترام

همانگونه که مطلعید متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران بانک‌های مشترک صندوق در دو سال متمادی 1397 و 1398 در این صندوق اجرا گردید. اجرای طرح متناسب‌سازی اخیر از لحاظ اجرای مقررات و انجام محاسبات مربوطه مطابق با دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی با عنوان "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" بوده و اجرای هرگونه متناسب‌سازی جدید منوط به اصلاح قوانین و مقررات مربوطه بوده و در صورت تصویب در مجمع عمومی صندوق قابل اجرا خواهد بود.
نقل قول کردن
-1 # امین مقدم 1399-04-28 11:20
با سلام و تشکر از زحمات شما.آیا همسان سازی که آقای نوبخت گفتند از مهرماه سالجاری برای بازنشستگان کشوری انجام و حقوق انها 90 درصد شاغلین همتراز می شود شامل بازنشستگان بانکی هم هست.با سپاس مجدد

با سلام و احترام
جناب آقای مقدم
همانگونه که مطلعید متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران بانک‌های مشترک صندوق در دو سال متمادی 1397 و 1398 در این صندوق اجرا گردید. اجرای طرح متناسب‌سازی اخیر از لحاظ اجرای مقررات و انجام محاسبات مربوطه مطابق با دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی با عنوان "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" بوده و اجرای هرگونه متناسب‌سازی جدید منوط به اصلاح قوانین و مقررات مربوطه بوده و در صورت تصویب در مجمع عمومی صندوق قابل اجرا خواهد بود.
نقل قول کردن
+1 # طمراس عسکری 1399-04-07 09:24
باسلام مدت بیشتراز یک ماه است که مدارک وام دومیلیون برای ثبت نام پذیره نویسی صندوق دارا یکم فرستادم ولی اقدامی صورت نپذیرفته وکسی هم جوابگو نیست

با سلام
نام بانک خود را اعلام نکرده‌اید. لطفاً با شماره تماس 88871027 و یا شماره 88656402 - داخلی 111 ( آقای عزیزی) تماس حاصل فرمایید.
نقل قول کردن
+1 # فرامرز ارام 1399-04-04 23:02
سلام اینجانب با 23سال کار در بانک خودم را باز خرید کردم الان با57سال سن و23سنوات میتوانم خودم را بازنشسته کنم .ممنون

جناب آقای آرام
با سلام و احترام
در صورتی که جنابعالی بازخرید شده‌اید تغییر وضعیت از بازخریدی به بازنشستگی امکان‌پذیر نمیباشد.
نقل قول کردن
+1 # سید فرید میرباقری 1399-04-04 13:56
با سلام متاسفانه در همسان سازی برای بازنشستگان قبل موعد خیلی مسایل ناراحت کننده پیش امده 5 سال ما را به در همسان سازی محاسبه نکرده اندو همچون همکاران کارافتاده در نظر گرفته اند مصوبه دولت و مجلس شورای اسلامی با صراحت تمام این 5 سال را جزو سابقه کار به حساب اورده اند و اگر ما میدانستیم بعد 9 سال به چنین کاری خواهین نمود به هیچ عنوان بازنشته قبل موعد نمیشدیم از مجلس تا دولت صدها نامه فرستادیم لطفا جواب قانع کننده دهید.

جناب آقای میرباقری
با سلام و احترام
متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران از لحاظ اجرای مقررات و انجام محاسبات مربوطه مطابق با دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی با عنوان "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" در کلیه بانک‌های مشترک صندوق اجرا گردیده است. در خصوص جنابعالی با حکم بازنشستگی پیش از موعد با سنوات ارفاقی به اطلاع می‌رساند سنوات ارفاقی جنابعالی تنها در محاسبه سنوات مؤثر در بازنشستگی ملاک بوده و در محاسبه امتیازات شغل، شاغل (تجربه و سنوات) و متعاقباً فوق‌العاده ویژه افراد لحاظ نمی‌گردد.
نقل قول کردن
0 # قدرت زینی 1399-04-01 13:18
با سلام اینجانب با ۳۰ سال سابقه ی کار در شعبات بانک ملت با شماره ی پرسنلی ۱۱۴....مشغول به کار بودم. در سال ۱۳۸۴ بازنشسته شده ام . در طرح همسانسازی با توجه به اینکه همکاران اینجانب شامل این افزایش حقوق شده اند متاسفانه این افزایش حقوق شامل حال اینجانب نشده است . خواهشمند است عنایت فرموده نسبت به افزایش حقوق اینجانب دستورات لازم را صادر فرمایید . در ضمن دریافتی این جانب در سال ۹۸ ،۲۲۷۲۱۴۹۰ریال بوده است .با کمال تشکر .

جناب آقای زینی
با سلام و احترام
متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران از لحاظ اجرای مقررات و انجام محاسبات مربوطه، مطابق با دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی با عنوان "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" در کلیه بانک‌های مشترک صندوق اجرا و بر اساس داده‌های ارسالی بانک، صندوق محاسبات را کنترل و تایید نموده است.
خواهشمند است به منظور اطلاع از ریز امتیازات متعلقه و رفع هرگونه ابهام در این خصوص به بانک خود مراجعه فرمایید
نقل قول کردن
0 # لیلا خوئی 1399-03-10 13:53
با سلام و عرض ادب
درد امروز بازنشسته درد فردای شاغلین میباشد . امروز که ما بازنشسته شده ایم به این امید بودیم که جوانیمان را صرف کار کردن کردیم تا پیری آسوده ای داشته باشیم .
چرا افزایش 50% حقوق جهت شاغلین طبق قانون مدیریت خدمات کشوری اعمال شده است و بانکهای تجارت و ملت و مابقی ... استفاده کرده اند ولی برای بازنشستگان محترم اجرا نگردیده است .

سرکار خانم خوئی
با سلام و احترام
در حال حاضر به منظور اجرای افزایش پنجاه درصدی امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری برای مستمری‌بگیران، مستند قانونی‌ وجود نداشته و در صورت اصلاح قوانین و مقررات مربوطه قابل پیگیری خواهد بود.
نقل قول کردن
+1 # مهشید اسماعیل دوسن 1399-02-24 12:36
باسلام لطفا با بروز رسانی سایت خودتون سعی بفرمائئید اطلاع رسانی تان بروز باشد درقسمت کمکهای رفاهی صندوق اطلاعات قدیمی بوده در ضمن بخشنامه و ایین نامه های اجرایی بانکها که درارتباط با بهینه بودن سطح اطلاعات بانکی بازنشسته میباشد بارگزاری شود

سرکار خانم اسماعیل دوست
با سلام و احترام
سایت صندوق در حال بروزرسانی می‌باشد.
نقل قول کردن
0 # حیدرعلی چراغی 1399-02-14 17:35
با سلام
اینجانب حیدر علی چراغی شماره کارمندی ۷۷۵۴/۵ با ۳۰ سال خدمت با سمت ممیز حساب بازنشسته بانک ملت هستم حقوق ثابتم ۲۵۶۳۲۳۶۷ ریاله و هیچ مبلغی افزایش نیافته و طبق پرسجو اعلام شد افزایش و همسانسازی شامل این سمت نشده و در حال حاضر بیش از ۱۲۰۰ نفر از این موضوع بی بهره مانده اند.خواهشمند است راهنمایی فرمایید با تشکر

جناب آقای حیدر علی چراغی
با سلام و احترام

طبق مصوبه سازمان امور اداری و استخدامی کشور بیست‌وپنج درصد مشاغل می‌توانند از فوق‌العاده ویژه (که برابر است با سی درصد مجموع سایر اقلام مشمول کسور) برخوردار شوند. پست ممیز حساب جزء مشاغل واجد برخورداری از این فوق‌العاده نمی‌باشد. به تبعیت از شاغلین در دستورالعمل "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" نیز این فوق‌العاده به بازنشستگان با سمت ممیز حساب تخصیص نیافته است. این امر منجر به عدم افزایش حقوق بازنشستگی جنابعالی در طرح متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران با قانون مدیریت خدمات کشوری در سال 1398 شده است.
نقل قول کردن
0 # حیدرعلی چراغی 1399-02-14 17:26
با سلام و احترام اینجانب با ۳۰ سال خدمت دربانک ملت با سمت ممیز حساب بازنشست شدم و الان با حقوق ۲۵۶۳۲۳۶۷ ریال چیزی به حقوقم افزایش نیافته چرا همسانسازی شامل ممیز حساب ها نشده متشکر

جناب آقای چراغی
با سلام و احترام
طبق مصوبه سازمان امور اداری و استخدامی کشور بیست‌وپنج درصد مشاغل می‌توانند از فوق‌العاده ویژه (که برابر است با سی درصد مجموع سایر اقلام مشمول کسور) برخوردار شوند. پست ممیز حساب جزء مشاغل واجد برخورداری از این فوق‌العاده نمی‌باشد. به تبعیت از شاغلین در دستورالعمل "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" نیز این فوق‌العاده به بازنشستگان با سمت ممیز حساب تخصیص نیافته است. این امر منجر به عدم افزایش حقوق بازنشستگی جنابعالی در طرح متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران با قانون مدیریت خدمات کشوری در سال 1398 شده است.
نقل قول کردن
-1 # اسماعیل غفوری 1399-02-10 13:46
با سلام وخسته نباشید اینجانب نسبت به حکم همسان سازی با توجه به اینکه از کار افتاده سال 85 میباشم و با18/3 سال خدمت هیچ گونه افزایشی به من تعلق نگرفته اعتراض دارم و تقاضا دارم با توجه به اینکه هزینه های یک از کار افتاده به مراتب بیشتر از یک انسان سالم میباشد لذا توقع مساعدت از صندوق داریم که در طرح همسان سازی از کارافتاده را منظور بفرمایند در ضمن کمال تشکر از مسئولین صندوق را دارم.

جناب آقای غفوری
با سلام و احترام
متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران از لحاظ اجرای مقررات و انجام محاسبات مربوطه مطابق با دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی با عنوان "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" در کلیه بانک‌های مشترک صندوق اجرا گردیده است. با عنایت به ماده 14 دستورالعمل مذکور، چنانچه ازکارافتادگی کارکنان ناشی از کار نباشد سنوات خدمت قابل قبول به اضافه سه سال ارفاق با رعایت سقف سی سال و حداقل پانزده سال ملاک محاسبه حقوق ازکارافتادگی آنان قرار می‌گیرد.
با توجه به اینکه جنابعالی بر اساس دستورالعمل آیین نامه نظام بانکی دولتی ازکارافتاده شده و از حقوق مستمری کامل (بر حسب پست سازمانی) برخوردار و از افزایشات سنوات گذشته نیز بهره‌مند گشته‌اید، با اعمال قانون جدید، مشمول افزایش مستمری در طرح متناسب سازی حقوق مستمری بگیران با قانون مدیریت خدمات کشوری در سال 1398 نشده‌اید. خواهشمند است به منظور رفع هرگونه ابهام احتمالی به وب‌سایت این صندوق به آدرس www.sbbiran.ir مراجعه فرمایید.
نقل قول کردن
0 # علیرضا اکبری 1399-02-08 20:10
بنام خدا صندوق محترم بازنشستگی بانکها احتراما اینجانب علیرضا ا کبری بازنشسته بانک ملی با کد استخدامی*****.با عنایت به اینکه آن صندوق محترم متولی پرداخت حقوق بازنشستگان ووظیفه بگیران بانک ها میباشد.خواهشمند است دستور فر مایید.جهت اطلاع از کم وکیف متناسب سازی اخیر وهمچنین میزان ا متیازات مربوطه نسبت به صدور جکم اقدام فرمایند. با سپاس

جناب آقای اکبری
با سلام و احترام
متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران از لحاظ اجرای مقررات و انجام محاسبات مربوطه، مطابق با دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی با عنوان "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" در کلیه بانک‌های مشترک صندوق اجرا و بر اساس داده‌های ارسالی بانک، صندوق محاسبات را کنترل و تایید نموده است.
خواهشمند است به منظور اطلاع از ریز امتیازات متعلقه و رفع هرگونه ابهام در این خصوص به بانک خود مراجعه فرمایید
نقل قول کردن
0 # سعید صدیق 1399-01-14 08:52
سلام لطفا بن سفر برای بازنشستگان در نظر بگیرید

جناب آقای سعید صدیق
با سلام و احترام
در حال حاضر پرداخت تسهیلات سفر توسط این صندوق امکانپذیر نمی‌باشد.
نقل قول کردن
0 # حیدر خبری 1398-12-23 08:17
سلام با توجه به اینکه در اجرای همسانسازی حقوق ازکارافتادگان که بواسطه بیماری و ناتوانی طی تایید پزشکان معتمد بانک از کار افتاده شدند حقوقشان افزایش نداشته است و طبق قانون با فردی که سی سال خدمت کرده در محاسبات و افزایش حقوق فرقی ندارد ...خواهشمند است بازنگری نمایید و همکاران بیمار و ناتوان را گرفتار ادارات .مجلس .قوه قضاییه و.و.و.ونکنید.......توجه داشته باشید که بسیاری از ادارات برای فرد از کارافتاده امتیازات و ایتم های بهنر و بیشتری در نظر میگیرند ...نه اینکه با سلیقه و تفسیر خود حق قانونی از کار افتاده را پایمال کنند ..


جناب آقای خبری
با سلام و احترام
متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران از لحاظ اجرای مقررات و انجام محاسبات مربوطه مطابق با دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی با عنوان "نحوه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بانکهای مشترک صندوق بازنشستگی بانکها با قانون مدیریت خدمات کشوری" در کلیه بانک‌های مشترک صندوق اجرا گردیده است. با عنایت به ماده 14 دستورالعمل مذکور، چنانچه ازکارافتادگی کارکنان ناشی از کار نباشد سنوات خدمت قابل قبول به اضافه سه سال ارفاق با رعایت سقف سی سال و حداقل پانزده سال ملاک محاسبه حقوق ازکارافتادگی آنان قرار می‌گیرد.
با توجه به اینکه جنابعالی بر اساس دستورالعمل آیین نامه نظام بانکی دولتی ازکارافتاده شده و از حقوق مستمری کامل (بر حسب پست سازمانی) برخوردار و از افزایشات سنوات گذشته نیز بهره‌مند گشته‌اید، با اعمال قانون جدید، مشمول افزایش مستمری در طرح متناسب سازی حقوق مستمری بگیران با قانون مدیریت خدمات کشوری در سال 1398 نشده‌اید. خواهشمند است به منظور رفع هرگونه ابهام احتمالی به وب‌سایت این صندوق به آدرس www.sbbiran.ir مراجعه فرمایند.
نقل قول کردن
0 # شهریارصالحی 1398-12-16 13:13
چرادرطرح همسان سازی چیزی به حقوق از‌کارافتاده ها اضافه نشد.
پاسخ پرسش آقای شهریارصالحی :
نظر به اینکه جنابعالی از کارافتاده به علت عوامل غیر کاری می باشید ( از کارافتاده عادی) و برقراری حقوق مستمری برای از کارافتادگان عادی در نظام بانکی دولتی (زمانی که شما از کارافتاده شده اید) بر مبنای حقوق و مزایای مشمول کسور روز آخر بر حسب سی (30) سال خدمت بود در حالیکه از زمان ابلاغ قانون مدیریت خدمات کشوری(بانک های دولتی 06/12/1395) در بانکهای خصوصی شده از تاریخ 14/11/1391 حقوق مستمری از کارافتادگان عادی بر مبنای میانگین 720 روز آخر خدمت و سنوات کارکرد با اعطای سه سال سنوات ارفاقی (با رعایت حداقل 15 سال سابقه) محاسبه می گردد. بر همین مبنا در تطبیق حاضر نیز حقوق مستمری از کارفتادگان عادی با محاسبه میانگین دو سال آخر با لحاظ نمودن سه سال ارفاق و سنوات خدمت هر فرد محاسبه گردید. از آنجاییکه جنابعالی نسبت به کسی که سی سال سابقه خدمت دارد ازسنوات خدمت پایینی برخوردار هستید از همین رو امتیازات شغل و شاغل (سنوات و تجربه) شما کمتر شده است بنابراین در متناسب سازی، حقوق محاسبه شده کمتر از حقوق قبلی شما می گردد . بند 12 دستورالعمل تاکید دارد در صورتیکه با اجرای این دستورالعمل مستمری محاسبه شده کاهش یابد ، حقوق استحقاقی قبلی پرداخت ¬گردد
نقل قول کردن
+2 # کیومرث محمدی 1398-12-15 07:32
با سلام وخسته نباشید اینجانب نسبت به حکم همسان سازی با توجه به اینکه از کار افتاده سال ۸۲ میباشم هیچ گونه افزایشی به من تعلق نگرفته اعتراض دارم و تقاضا دارم با توجه به اینکه هزینه های یک از کار افتاده به مراتب بیشتر از یک انسان سالم میباشد لذا توقع مساعدت از صندوق داریم که در طرح همسان سازی از کارافتاده را منظور بفرمایند در ضمن کمال تشکر از مسئولین صندوق را دارم.

پاسخ پرسش آقای کیومرث محمدی غلامعلی قائدی :
نظر به اینکه جنابعالی از کارافتاده به علت عوامل غیر کاری می باشید ( از کارافتاده عادی) و برقراری حقوق مستمری برای از کارافتادگان عادی در نظام بانکی دولتی (زمانی که شما از کارافتاده شده اید) بر مبنای حقوق و مزایای مشمول کسور روز آخر بر حسب سی (30) سال خدمت بود در حالیکه از زمان ابلاغ قانون مدیریت خدمات کشوری(بانک های دولتی 06/12/1395) در بانکهای خصوصی شده از تاریخ 14/11/1391 حقوق مستمری از کارافتادگان عادی بر مبنای میانگین 720 روز آخر خدمت و سنوات کارکرد با اعطای سه سال سنوات ارفاقی (با رعایت حداقل 15 سال سابقه) محاسبه می گردد. بر همین مبنا در تطبیق حاضر نیز حقوق مستمری از کارفتادگان عادی با محاسبه میانگین دو سال آخر با لحاظ نمودن سه سال ارفاق و سنوات خدمت هر فرد محاسبه گردید. از آنجاییکه جنابعالی نسبت به کسی که سی سال سابقه خدمت دارد ازسنوات خدمت پایینی برخوردار هستید از همین رو امتیازات شغل و شاغل (سنوات و تجربه) شما کمتر شده است بنابراین در متناسب سازی، حقوق محاسبه شده کمتر از حقوق قبلی شما می گردد . بند 12 دستورالعمل تاکید دارد در صورتیکه با اجرای این دستورالعمل مستمری محاسبه شده کاهش یابد ، حقوق استحقاقی قبلی پرداخت ¬گردد .
نقل قول کردن
0 # میرزا آقائی 1398-12-12 14:58
اینجانب علی اصغر میرزا آقائی
آخرین پست سازمانی رئیس قسمت درجه۳
مدت خدمت ۳۰سال
میزان افزایش ۴۳هزارتومان
بدینوسیله اعتراض خود را نسبت به اجرای متناسب سازی اعلام میدارم .
اولا فوق العاده ویژه رئیس قسمت درجه ۳ اعمال نشده
دوماً افزایش همسانسازی برای شاغلین درمورخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ انجام شده است.
اینجانب در مورخ ۱۳۹۶/۰۳/۱۳بازنشسته شده ام نه درتاریخ ذکر شده به من تعلق گرفته و نه در متناسب سازی.
سوماً جانباز۳۰درصد می باشم.
چهارماً ۲۲ماه جبهه دارم.

2.پاسخ به پرسش آقای علی اصغر میرزا آقائی :
مطابق بند 9 دستورالعمل متناسب سازی حقوق مستمری بگیران با قانون مدیریت خدمات کشوری مشاغل مشخصی که توسط سازمان اداری و استخدامی کشور تعریف شده اند از فوق العاده ویژه برخوردار می شوند . پست ریس قسمت جزو مشاغل برخوردار از فوق العاده ویژه نمی باشد و از طرفی این فوق العاده وزن قابل توجهی در مجموع حقوق و مزایای مشمول کسور دارد ( 30درصد) لذا افزایش حقوق مستمری بگیرانی که همانند جنابعالی با پست رییس قسمت بازنشسته شده است به مراتب کمتر از مشاغل واجد این فوق العاده می باشد. همچنانکه در حال حاضر در خصوص کارکنان شاغل نیز این موضوع مصداق دارد.
نقل قول کردن
+2 # حمیدابراهیمی 1397-11-22 20:37
با سلام و خسته نباشید. بانک ملت مابالتفاوت خودرو به کارمندانش و بازنشسته ها پرداخت کرد.چرا تجارت پرداخت نمی کنه مگه تصمیمات کانون قابل اجرا برای همه بانک ها نیست .ممنون اگه پاسخ بدهید.

پاسخ پرسش آقای حمید ابراهیمی :
متناسب سازی و اصلاح احکام مستمری بگیران بانک تجارت نیز انجام شده است.
نقل قول کردن
+10 # روابط عمومی 1397-10-20 21:56
با سلام و احترام خدمت همه بازنشستگان گرامی
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید